Начальника Качанівської жіночої колонії поховали у Харкові

26.10.2016 20:00

Начальника Качанівської жіночої колонії поховали у Харкові

"Полковник Іван Анатолійович Первушкін похований на одному з харківських кладовищ. У церемонії взяли участь ветерани і чинні співробітники служби", - зазначила начальниця прес-служби Управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області Ольга Кузнєцова. Кузнєцова просить журналістів "не робити піар на смерті шанованої людини".

Колишній начальник Качанівської жіночої виправної колонії №54, де свого часу відбувала термін екс-прем'єр України Юлія Тимошенко, який наклав на себе руки, похований на одному з харківських кладовищ. Церемонія відбулася 26 жовтня 2016 року. Про це повідомила начальниця прес-служби Управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області Ольга Кузнєцова, передає "Укрінформ".

"Полковник Іван Анатолійович Первушкін похований на одному з харківських кладовищ. У церемонії взяли участь ветерани і чинні співробітники служби", - зазначила Кузнєцова.

Кузнєцова просить журналістів "не робити піар на смерті шанованої людини".

Як повідомлялося, ввечері 23 жовтня в гаражі в селищі Березівське під Харковом виявлено тіло 55-річного чоловіка. Під час виїзду на місце події вилучено травматичний револьвер, який належав загиблому. Випадок кваліфіковано як самогубство.

25 жовтня джерело в правоохоронних органах підтвердило, що загиблий - полковник Первушкін. У мережі з'явилася інформація, що у Первушкіна було онкологічне захворювання.

Первушкін народився в 1961 році. Багато років він працював в системі пенітенціарної служби та пішов на пенсію з посади начальника Качанівської колонії у вересні 2012-го році, через дев'ять місяців після того, як 30 грудня 2011 року в колонію доставили екс-прем'єрку України Юлію Тимошенко.

Своэю чергою Тимошенко висловила співчуття родині загиблого екс-начальника Качанівської виправної колонії №54 (Харків).

"Із прикрістю дізналася про трагічну загибель екс-начальника Качанівської колонії. Висловлюю щире співчуття родині Івана Первушкіна", - заявила Тимошенко.

"Так сталося, що доля звела мене з Іваном Первушкіним у сумний період життя. Коли Янукович кинув мене за ґрати, Іван Анатолійович був начальником Качанівської колонії, де мене утримували. Я знаю, що Первушкін відмовився виконувати накази влади про катування та приниження щодо мене. А коли ці накази стали занадто наполегливими, він написав заяву і пішов з посади за власним бажанням. Я вдячна йому за це", - написала політик.

"Не знаю причин, які змусили Івана Первушкіна залишити життя в той спосіб, який він обрав. Але я буду завжди пам’ятати про той його порядний вчинок", - зазначила Тимошенко.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus