Начвідділу районної податкової на Львівщині погорів на хабарі в 5200 гривень

23.09.2016 21:00

Начвідділу районної податкової на Львівщині погорів на хабарі в 5200 гривень

Начальника відділу податків і зборів з фізичних осіб податкової інспекції одного з районів Львівської області затримали в п'ятницю 23 вересня під час отримання хабара в сумі 5,2 тис. грн, повідомляє прес-служба облпрокуратури. В даний час вирішуються питання про обрання посадової особи запобіжного заходу і про відсторонення від посади.

Начальника відділу податків і зборів з фізичних осіб податкової інспекції одного з районів Львівської області затримали в п'ятницю 23 вересня під час отримання хабара в сумі 5,2 тис. грн, повідомляє прес-служба облпрокуратури.

Чиновника затримали працівники прокуратури Львівської області спільно з співробітниками управління внутрішньої безпеки Головного управління Державної фіскальної служби (ДФС) в області при одержанні неправомірної вигоди від підприємця.

Начвідділу вимагав зазначену суму від підприємця в обмін на обіцянку не створювати штучні перешкоди в роботі підприємства і не нарахування штрафів.

В даний час вирішуються питання про обрання посадової особи запобіжного заходу і про відсторонення від посади.

Як повідомлялося, раніше у вересні старший слідчий міжрегіонального Головного управління Державної фіскальної служби (ДФС) вимагав та отримав хабар у розмірі 10 тисяч доларів США.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus