Нацполіція попросила Німеччину про допомогу в справі Шеремета

29.09.2016 23:00

Нацполіція попросила Німеччину про допомогу в справі Шеремета

Нацполіція просить ФБР США прискорити проведення експертиз, взятих в рамках розслідування убивства журналіста Павла Шеремета та звернулася до Німеччини по допомогу. "Ми підготували листа до ФБР з проханням прискорити проведення експертиз та надання результатів", - сказали в НПУ. Жодних інших подробиць у Нацполіції не повідомили.

Нацполіція просить ФБР США прискорити проведення експертиз, взятих в рамках розслідування убивства журналіста Павла Шеремета та звернулася до Німеччини по допомогу.

Про це повідомили у Нацполіції, передає "Українська правда".

"Ми підготували листа до ФБР з проханням прискорити проведення експертиз та надання результатів", - сказали в Нацполіції.

Окрім того, у поліції повідомили, що звернулася до Німеччини з проханням надати допомогу в розслідуванні убивства Шеремета.

Жодних інших подробиць у Нацполіції не повідомили.

Нагадаємо, журналіст Шеремет трагічно загинув вранці 20 липня внаслідок вибуху авто керівника "Української правди" Олени Притули, у якому він перебував.

Генпрокурор Юрій Луценко назвав основною версією вбивства Шеремета помсту за його професійну діяльність. Проте слідство розглядає чотири версії.

Голова МВС Арсен Аваков заявив, що Нацполіція готова заплатити 200 тисяч гривень за будь-яку інформацію, яка стосується вбивства Шеремета.

Протягом останнього місяця поліція не розголошує жодної інформації, заявляючи, що це може нашкодити слідству.

Керівник поліції Хатія Деканоїдзе кілька прес-конференцій поспіль заявляє, що "великого прориву в цій справі поки немає" і, що слідчі проводять багато рутинної роботи.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus