Нацполіція розробляє версію щодо причетності добробатів до вбивства Шеремета - ЗМІ

20.10.2016 23:00

Нацполіція розробляє версію щодо причетності добробатів до вбивства Шеремета - ЗМІ

Слідство у справі вбивства журналіста Павла Шеремета розробляє одну із версій, за якою до вбивства причетні українські добровольчі батальйони. Зазначається, що 16 серпня слідчий групи слідчих ГСУ Національної поліції Анджей Подоляк подав до Печерського райсуду ряд клопотань з проханням про доступ до даних кількох мобільних номерів.

Слідство у справі вбивства журналіста Павла Шеремета розробляє одну із версій, за якою до скоєння цього злочину нібито причетні українські добровольчі батальйони, повідомляє "Українська правда".

Зазначається, що 16 серпня слідчий групи слідчих ГСУ Національної поліції Анджей Подоляк подав до Печерського райсуду ряд клопотань з проханням про доступ до даних кількох мобільних номерів.

В документах йдеться про встановлення координат базових станцій операторів мобільного зв'язку "Київстар", "МТС", Lifecell, які фіксували реєстрацію "абонентів, що можуть бути причетними до вбивства Шеремета", за адресами:

- Донецька область, Мангушський район, село Юр'ївка,

- Донецька область, Мангушський район, Урзуф,

- Донецька область, Маріуполь, проспект Нахімова.

Слідчі просили суд надати дозвіл для моніторингу абонентів в цих місцевостях в різний період часу.

У матеріалі вказується, що зазначені адреси вказують на дислокацію батальйону "Азов".

Водночас наголошується, що з членами цього батальйону в Шеремета були хороші і навіть дружні відносини.

Також слідство клопотало про доступ до 41 номера стільникового зв'язку, "які належать особам, що мають відношення до добровольчих батальйонів та можуть бути причетними до вбивства".

"Версія про причетність до вбивства представників добровольчих батальйонів дійсно розглядається, але мова йде не про "Азов", - повідомив виданню співрозмовник, близький до слідства.

Нагадаємо, влітку 2016 року стало відомо, що учасник АТО, журналіст та проукраїнський активіст Олександр Войтко (позивний "Свят"), котрий зараз служить лейтенантом полку "Миротворець", є фігурантом розслідування вбивства Шеремета.

Про це він сам заявив в інтерв'ю Тетяні Заровній, яке вийшло 31 липня на порталі ОРД, а 10 серпня із заявою аналогічного змісту виступив його командир по добровольчому батальйону "Гарпун" Євген Карась.

У МВС спростували дану інформацію.

Войтко входить до громадської організації С14, в складі якої також перебувають кияни Медведько і Поліщук, підозрювані у вбивстві російського пропагандиста Олеся Бузини.

Керівництво С14, водночас, не виключає, що під виглядом розслідування резонансних злочинів МВС продовжує боротьбу з ними, як із незалежною від правоохоронних органів структурою, й нагадує про свій конфлікт з генералом Василем Паскалем, який тягнеться ще з часів Януковича.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus