Нацполіція затримала у порту Херсона металобрухт на 3 млн доларів

24.10.2016 20:00

Нацполіція затримала у порту Херсона металобрухт на 3 млн доларів

"За інформацією співробітників Управління захисту економіки (УЗЕ) в Херсонській області, метал скупався через незаконні приймальні пункти. Надалі лом завозився на територію порту за підробленими товарно-супровідними документами. Заготовлений лом чорних металів експортувався за кордон", - йдеться у повідомленні.

У порту Херсона вилучили 15 тисяч тонн металобрухту, який було незаконно оформлено на вивезення за кордон. Вартість металобрухту становить 2,8 млн доларів США.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

"За інформацією співробітників Управління захисту економіки (УЗЕ) у Херсонській області, метал скупався через незаконні приймальні пункти. Надалі лом завозився на територію порту за підробленими товарно-супровідними документами. Заготовлений лом чорних металів експортувався за кордон", - йдеться у повідомленні.

До шахрайської схему були причетні дві місцеві компанії. Правоохоронці порушили кримінальне провадження за статтею 213 КК України (порушення в операціях з металобрухтом).

Як повідомлялося, в липні Верховна Рада України терміном на один рік підвищила вивізне мито на лом чорних металів з 10 євро/тонна до 30 євро/тонна, одночасно скасувавши реєстрацію імпортних контрактів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus