Нацрада з телерадіомовлення вилучила з переліку дозволених в Україні ще три російські телеканали

29.09.2016 21:00

Нацрада з телерадіомовлення вилучила з переліку дозволених в Україні ще три російські телеканали

"За результатами моніторингу іноземних телеканалів, які здійснюють мовлення в Україні, регулятор на засіданні 29 вересня ухвалив рішення вилучити з переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України три канали: "Комеді ТВ", "Наш футбол" і "Карусель", - сказано в повідомленні Нацради.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вилучила з переліку дозволених для ретрансляції в Україні російські телеканали "Соmedy TV", "Наш футбол" і "Карусель".

"За результатами моніторингу іноземних телеканалів, які здійснюють мовлення в Україні, регулятор на засіданні 29 вересня ухвалив рішення вилучити з переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України три канали: "Комеді ТВ", "Наш футбол" і "Карусель". Всі вони мають юрисдикцію Російської Федерації", - сказано в повідомленні прес-служби Нацради в четвер, 29 вересня.

Зазначається, що причиною для вилучення телеканалу "Соmedy TV" ( "Комеді ТВ") стало те, що сам канал припинив мовлення ще 1 вересня 2014 року.

"На телеканалі "Наш футбол" зафіксовано розміщення комерційної реклами, що є порушенням вимог частини дев'ятої статті 13 закону України "Про рекламу", оскільки трансляція реклами в передачах іноземних телерадіоорганізацій, які не підпадають під юрисдикцію держав - членів Європейського союзу або держав, які ратифікували європейську конвенцію про транскордонне телебачення, заборонена", - сказано в повідомленні.

Таке ж порушення, за інформацією Нацради, було зафіксовано і в ефірі дитячого телеканалу "Карусель". Крім того, в рубриці "Погода" програми "Доброго ранку, малюки!" (Виходить щодня о 07:00) зафіксовано розміщення віртуальної карти регіонів Російської Федерації, яка охоплює територію анексованоъ Автономної Республіки Крим, що суперечить українському законодавству.

Раніше повідомлялося, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення за останні два роки виключила з переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції на території України, 73 російських телеканали.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus