"Нафтогаз" і ОПЗ підпишуть договір на постачання газу 4 жовтня, після чого завод буде запущено

30.09.2016 18:00

"Нафтогаз" і ОПЗ підпишуть договір на постачання газу 4 жовтня, після чого завод буде запущено

ПАТ "Одеський припортовий завод" і НАК "Нафтогаз України" підпишуть договір на постачання природного газу 4 жовтня. Про це повідомила прес-служба Фонду держмайна (ФДМ) України у п'ятницю 30 вересня. "На вівторок, 4 жовтня, заплановано підписання договору з НАК про постачання газу, після чого завод буде запущено", - йдеться в повідомленні.

ПАТ "Одеський припортовий завод" і НАК "Нафтогаз України" підпишуть договір на постачання природного газу 4 жовтня.

Про це повідомила прес-служба Фонду держмайна (ФДМ) України у п'ятницю 30 вересня.

"На вівторок, 4 жовтня, заплановано підписання договору з НАК про постачання газу, після чого завод буде запущено", - йдеться в повідомленні.

У ФДМ нагадують, що завод був вимушений зупинитися в ніч проти 11 серпня для запобігання виникненню аварійної ситуації через зниження з боку ПАТ "Укртрансгаз" постачання газу на підприємство через борги.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України постановою від 22 вересня поклав на НАК "Нафтогаз України" спеціальні зобов'язання щодо постачання газу ОПЗ в обсязі до 300 млн куб. м до 31 грудня 2016 року, що дасть змогу запустити завод у жовтні.

За словами голови ФДМ Ігоря Білоуса, НАК повинен буде постачати ОПЗ газ безперебійно, незалежно від наявного боргу, за стандартними для цієї категорії підприємств цінами. Оплату цього боргу буде включено в умови приватизації заводу.

Запуск ОПЗ має позитивно вплинути на інвесторів напередодні повторного конкурсу з продажу 99,567% акцій ОПЗ, який ФДМ планує оголосити наприкінці вересня і провести його через 45 днів на початку листопада. Голова фонду пропонує встановити стартову ціну на рівні близько 150 млн дол., але вважає, що в результаті зростання конкуренції після зниження стартової ціни завод може бути проданий більш ніж за 300-400 млн дол. Остаточне рішення про стартову ціну продажу має ухвалити Кабінет міністрів України.

Перший конкурс, призначений на липень цього року зі стартовою ціною в 13,175 млрд грн (близько 527 млн дол.), завершився безрезультатно через відсутність заявок.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus