Нардеп Фельдман врятував від розпуску групу "Воля народу"

04.11.2016 13:00

Нардеп Фельдман врятував від розпуску групу "Воля народу"

Відповідно до регламенту, якщо б не було входження Фельдмана до цієї групи, то у зв’язку із виходом Шаповалова в групі залишилося б 18 народних депутатів. У разі непоповнення їх до 19 (саме така кількість відповідає складу найменшої фракції в парламенті на першій сесії, тобто фракції "Батьківщина"), група "Воля народу" перестала б існувати.

Народний депутат України Олександр Фельдман врятував від розпуску групу "Воля народу", увійшовши до її складу.

Сьогодні, 4 листопада, на засіданні парламенту голова Верховної Ради України Андрій Парубій оголосив заяву про вихід народного депутата України Юрія Шаповалова із депутатської групи "Воля народу". Відразу ж було оголошено й заяву про входження народного депутата України Фельдмана до складу цієї групи.

Відповідно до регламенту, якщо б не було входження Фельдмана до цієї групи, то у зв’язку із виходом Шаповалова в групі залишилося б 18 народних депутатів. У разі не поповнення їх до 19 (саме така кількість відповідає складу найменшої фракції в парламенті на першій сесії, тобто фракції "Батьківщина", у яку входили 19 народних депутатів, необхідних для існування депутатської групи – ред.), група "Воля народу" перестала б існувати.

Раніше Шаповалов заявив, що голова ВР не зачитує його заяву про вихід із групи, тому він її оголосив із трибуни парламенту.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus