Нардеп Котвіцький зодягнувся на півмільйона гривень

12.10.2016 18:00

Нардеп Котвіцький зодягнувся на півмільйона гривень

Член парламентської фракції партії "Народний фронт" Ігор Котвіцький задекларував придбання дорогого одягу та аксесуарів загальною вартістю понад 0,6 млн гривень за п'ять одиниць. Такі зміни майнового стану, задекларовані в електронній декларації Котвіцького, оприлюднено на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Член парламентської фракції партії "Народний фронт" Ігор Котвіцький задекларував придбання дорогого одягу та аксесуарів загальною вартістю понад 0,6 млн гривень за п'ять одиниць. Такі зміни майнового стану, задекларовані в електронній декларації Котвіцького, оприлюднено на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), повідомляє "Українська правда".

Згідно з даними про зміни майнового стану, 30 вересня він придбав дві куртки Brunello Cucinelli. Одна - за 101 474 гривні, друга - за 174 164 гривні.

У Brunello Cucinelli він також купив костюм вартістю 109 615 гривень.

Також він купив 30 вересня сумку Christian Dior за 95 950 гривень.

Окрім того, 30 вересня Котвіцький купив пальто Loro Piana за 127 933 гривні.

Водночас, Котвіцький задекларував у змінах майнового стану отримання дивідендів та процентів на загальну суму 17 022 973 гривні. Дивіденди він отримав від газовидобувальних компаній ТОВ "Інвестор-Атіка" та ТОВ "Сахалінське-1".

Проценти Котвіцький отримав від АТ "Ощадбанк", ПАТ "Альфа-банк" та ПАТ "Сбербанк".

При цьому з електронних документів важко зрозуміти, коли саме були отримані ці кошти.

У декларації за 2015 рік Котвіцький задекларував 66 774 867 гривень сукупного доходу. Тоді в декларації Котвіцький зазначав, що тримає на рахунках в банках 276 938 498 гривень.

До електронних декларацій посадовці мають вносити інформацію про зміну майнового стану, якщо витрати перевищують 50 мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня звітного року.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) з 31 грудня 2015 року здійснює процесуальне керівництво у справі про незаконне збагачення Котвіцького.

НАБУ розслідує виведення Котвіцьким понад 40 мільйонів доларів за кордон влітку 2015 року. За даними нардепа Сергія Лещенка (БПП), за цю операцію Нацбанк оштрафував "Ощадбанк" на 3 млн гривень.

Суд надав НАБУ доступ до низки рахунків та банківських документів у цій справі.

Котвіцький є бізнес-партнером міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Він володіє 10% акцій харківського АТ "Інвестор", що є чи не найстаршою компанією Авакова (діє з 1990 року; одне з перших АТ у радянській Україні). 42% акцій "Інвестора" належать дружині міністра Інні Аваковій, яка є головою наглядової ради підприємства. Ще 1,69% акцій записано на сина міністра Олександра Авакова.

Міністр стверджує, що Котвіцький вивів ці 40 мільйонів доларів за кордон законно.

У липні цього року генеральний прокурор Юрій Луценко ініціював перед прем'єром-міністром Володимиром Гройсманом призначення службового розслідування щодо того, чому Аваков не повідомив про наявність у нього конфлікту інтересів під час розслідування МВС справи його бізнес-партнера Котвіцького.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus