Нардеп Лещенко просить НАЗК перевірити Порошенка щодо вілли в Іспанії

04.11.2016 15:00

Нардеп Лещенко просить НАЗК перевірити Порошенка щодо вілли в Іспанії

Народний депутат Сергій Лещенко просить НАЗК перевірити декларацію президента Петра Порошенка, який нібито не задекларував будинок в Іспанії та коштовні твори мистецтва. Відповідний запит Лещенка як народного депутата під час засідання Ради зачитала перший віце-спікер Ірина Геращенко.

Народний депутат Сергій Лещенко просить НАЗК перевірити декларацію президента Петра Порошенка, який нібито не задекларував будинок в Іспанії та коштовні твори мистецтва. Відповідний запит Лещенка як народного депутата під час засідання Ради зачитала перший віце-спікер Ірина Геращенко, передає "Українська Правда".

"Сергія Лещенка (запит – ред.) до голови Нацагентства України із запобігання корупції щодо можливого ухилення президента України Петра Порошенка від декларування коштовних творів мистецтва та об’єктів нерухомості в Іспанії", - зачитала Геращенко.

Ще один запит Лещенка був адресований генпрокурору "щодо нібито незаконного заволодіння Житомирською кондитерською фабрикою" групою осіб, організованою народним депутатом Сергієм Пашинським.

Як відомо, раніше Лещенко заявляв, що Порошенко володіє маєтком в Іспанії та дорогими творами мистецтва, які не вказав у декларації. Зокрема, раніше Петра Порошенка помітили без охорони на відпочинку в Іспанії 8 березня 2016 року.

За інформацією ЗМІ, у Петра Порошенка є вілла в іспанському місті Марбелья, яка була куплена ним ще до президентства.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus