Нардеп з Одеси зберігає свої мільйони у біткоїнах

04.11.2016 21:00

Нардеп з Одеси зберігає свої мільйони у біткоїнах

За словами Саакашвілі, підпис Голубова стоїть під листом на ім'я Шокіна з вимогою звільнити Сакварелідзе. Авторів документа (серед них і Голубова) керівник Одеської області вважає членами "кримінальної угруповання" мера Одеси Геннадія Труханова.

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Дмитро Голубов володіє майже 76 млн грн в біткоїнах. Про це йдеться у його електронній декларації, передає "БізнесЦензор".

Як зазначено у декларації, 4376 біткоїнів Голубова за сьогоднішнім курсом коштують 75,97 млн грн.

Депутат придбав цю валюту 22 листопада 2012 року. За даними Інтернет-бірж, станом на той день вартість одного біткоїна склала 11,77 доларів, тобто 4376 біткоїни обійшлися йому в 51,51 тис. доларів. Сьогодні ж курс біткоїна становить понад 705 доларів, тобто біткоїни Голубова коштують вже 3,09 млн доларів.

Окрім того, депутат має помешкання площею 74,3 кв. м в Одеській області, у його дружини - квартира площею 43,9 квадрата в Одесі. Також Голубов задекларував оренду готельного номера у Києві.

Дружина депутата має у власності автомобіль Nissan Maxima 2002 року випуску, сам депутат машин не задекларував.

Також він задекларував торгову марку "Голубов" українською та англійською мовою.

Своїм доходом в минулому році він вказав лише зарплату і компенсації від Верховної Ради на загальну суму 320 тис. грн.

Голубов зберігає готівкою 220 тис. доларів, а його дружина - 280 тис. доларів та 620 тис. грн.

Нагадаємо, раніше Голубов звинувачувався в розкраданні 11 млн доларів платіжних систем Visa і Mastercard. Він був засновником й керівником мережі cardplanet.com, на якій можна було отримати інформацію про власників карткових рахунків з різних країн світу.

Влітку 2005 року його було заарештовао українськими правоохоронцями й поміщено у СІЗО. Розслідування проти Голубова також проводили американські слідчі.

Однак за кілька місяців депутати від Партії регіонів Володимир Демьохін та Володимир Макеєнко узяли Голубова на поруки. Незабаром після цього український суд відмовив системам Visa і Mastercard в участі в судовому процесі, а за деякий час справу проти Голубова закрили.

У 2014 році Голубов був обраний депутатом Верховної Ради від "Блоку Петра Порошенка" по мажоритарному округу в Одесі.

Також він очолював Інтернет партію України (зареєстрована 2010 року), що боролася з оподаткуванням "інтернетників".

У лютому 2013 року невідомі зламали сайт Головного управління юстиції у Київській області, нібито на знак своєї підтримки Голубова, переслідуваного міністром юстиції Олександром Лавриновичем. Офіційно партія відмежувалася від цієї акції, але при цьому "подякувала" зловмисникам "за підтримку".

За словами Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі, його креатура Давид Сакварелідзе був звільнений з посади прокурора Одещини - заступника генпрокурора України нібито на підставі надісланого до Генпрокуратури листа за підписом кількох депутатів Верховної Ради від Одеського регіону, котрі пов'язані з криміналітетом. Голова ОДА заявляв, що серед них були Сергій Ківалов (позафракційний) та Голубов ("БПП"), а також інші, які мають судимість або щодо них порушено кримінальні провадження.

Цих осіб (серед них і Голубова) керівник Одеської області вважає членами "кримінального угруповання" мера Одеси Геннадія Труханова.

Своєю чергою Голубов в статусі народного депутата був присутній на урочистій церемонії вступу Труханова на займану нині посаду.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus