Нардепи Парасюк і Вілкул побилися після ефіру на одному з телеканалів

23.09.2016 08:00

Нардепи Парасюк і Вілкул побилися після ефіру на одному з телеканалів

У будівлі телеканалу "112 Україна" після закінчення ефіру "Вечірнього прайму" сталася сутичка між його учасниками - нардепами Олександром Вілкулом та Володимиром Парасюком. Неодноразові словесні перепалки між парламентаріями виникли в ефірі. Після закінчення ефіру Парасюк дочекався під студією свого опонента, зав'язалася бійка, яку розбороняла охорона.

У будівлі телеканалу "112 Україна" після закінчення ефіру "Вечірнього прайму" сталася сутичка між його учасниками - нардепами Олександром Вілкулом та Володимиром Парасюком.

Неодноразові словесні перепалки між парламентаріями виникли в ефірі. Після програми Парасюк намагався прорватися всередину приміщення, де перебував Вілкул. Повідомляється, що після закінчення ефіру Парасюк дочекався під студією свого опонента, зав'язалася бійка, яку розбороняла охорона.

Пізніше Парасюк влаштував словесну перепалку з водієм автомобіля Вілкула на парковці. Також він заявив, що має намір забрати автомобіль на потреби АТО.

"Чия машина? Вілкула? Це вам подарунок від Парасюка за Україну, за Донбас, тобі пофіг та машина, ти собі таких сто купиш", - заявив Парасюк.

Крім того, на парковці сталася сутичка між Парасюком і одним з охоронців Вілкула.

"Товариш Вілкул безпосередньо в прямому ефірі ображав мене та моїх побратимів. Його охоронець напав не мене. Сталася сутичка. Приїхали мої побратими, зловили машину Вілкула. Ми зараз напевно на ній лишимо багато повідомлень", - прокоментував Парасюк.

"Це людина, з якою немає про що дискутувати, безпосередньо агент Кремля, який привів країну до війну, до того, що в нас люди гинуть, що в нас немає нічого доброго. Ця машина куплена за вкрадені ним гроші у Кривому Розі, а можливо коли він був головою адміністрації чи посаді депутата. Ні одна здорова людина не захоче їздити на цій проклятій машині. Вілкула треба ліквідувати, депортувати, щоб його сліду не лишилось і його діянь тут не було. Якщо замість мозку у людини вата, він до кінця життя буде ватою? Я його попереджав. Я на особистості перший не переходив. Можливо я комусь не подобаюсь, але я не дам можливості ображати честь і гідність себе, побратимів і державі", - заявив Парасюк.

Після сутички з Вілкулом та його охоронцем Парасюк заявив, що зловить і відправить у зону АТО свого колегу по парламенту.

"Напевно зараз будуть кричати, що бандерівці напали на ідеолога руського міра в Україні. Канали російські мене покажуть. Нехай показують і бояться. І знають, що таку шваль як Вілкул треба просто депортувати. А завтра буде ВР. Ми цього гниду все одно зловимо і відправимо на Донбас. Провеземо по нульовій зоні, покажемо як живуть люди, покажем до чого він привів країну. Завтра буде багато криків про "згідно чинного законодавства", я вважаю,що стою зараз на захисту Конституції", - прокоментував Парасюк.

Зауважимо, що Парасюк уже не вперше стає учасником бійки. Так, 19 листопада минулого року, на засіданні Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Парасюк вдарив ногою в спину заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василя Пісного.

За словами Парасюка, на попередній посаді Пісний займався "кришуванням" (до призначення в СБУ він очолював Департамент державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України). Крім того, Парасюк стверджував, що статки Пісного не відповідають його доходам. Також він наголосив, що вимагає звільнення Пісного з СБУ.

Пісний відкинув всі звинувачення, а насамкінець заявив, що зробив для Революції Гідності набагато більше, ніж Парасюк. Після цих слів депутат зірвався з місця і вдарив Пісного.

Після цього Пісний звернувся із заявою до Генеральної прокуратури щодо нанесення йому тілесних ушкоджень під час виконання службових обов’язків. Щодо Парасюка було відкрито кримінальне провадження за насильство стосовно працівника правоохоронного органу.

15 червня під час виступу з місця представника "Опозиційного блоку" Дмитра Колеснікова, який закликав відправити у відставку мера Львова Андрія Садового, звинувачуючи його у корупційних схемах, Парасюк підійшов до робочого місця Колеснікова і закрив мікрофон. Після цього почалася штовханина, а потім і бійка.

А в травні перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко вимушена була закрити засідання парламенту через конфлікт між представником фракції "Народний фронт" Юрієм Тимошенком і Олександром Вілкулом, виступ якого російською мовою обурив депутатів. Тоді серед нардепів, які намагалися заважати виступу Вілкула, був і Парасюк.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus