Нардепи проігнорували закон про спецконфіскацію

06.10.2016 16:00

Нардепи проігнорували закон про спецконфіскацію

Проголосували тільки 156 нардепів з мінімально необхідних 226-ти. Нагадаємо, ухвалення закону про спецконфіскацію дозволить повернути у бюджет 1,5 млрд доларів, заарештовані на рахунках екс-високопосадовців часів президентства Януковича. Ці кошти могли б бути спрямовані на розвиток економіки, соцстандарти, підтримку оборони та безпеки.

Народні депутати сьогодні, 6 жовтня, відмовилися включити до порядку денного засідання Верховної Ради внесений Кабміном законопроект про спецконфіскацію.

За те, щоб розглянути законопроект № 5142 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення стягнення в дохід держави необгрунтованих активів", проголосували тільки 156 нардепів з мінімально необхідних 226-ти.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні 14 вересня схвалив законопроект про спецконфіскацію і направив його до парламенту. Як заявляв міністр юстиції України Павло Петренко, закон про громадянську конфіскацію дозволить повернути 1,5 млрд доларів, викрадених екс-президентом Віктором Януковичем.

20 вересня законопроект про спецконфіскацію був зареєстрований в Раді.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus