"Народний фронт" просить СБУ посилити заходи безпеки у зв'язку з убивством "Мотороли"

17.10.2016 15:00

"Народний фронт" просить СБУ посилити заходи безпеки у зв'язку з убивством "Мотороли"

Лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак звернувся до Служби безпеки України з вимогою посилити антитерористичні заходи у зв`язку із вбивством одного із ватажків терористів "Мотороли". Він висловив думку, що вбивство "Мотороли" "може бути використано як привід для організації і проведення терористичних актів: як у Києві, так і на території України".

Лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак звернувся до Служби безпеки України з вимогою посилити антитерористичні заходи у зв`язку із вбивством одного із ватажків терористів "Мотороли".

Як передає кореспондент "УНИАН", по це він повідомив під час Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів ВР.

"Вчора було оприлюднено інформацію, що було вбито ката і покидька - проросійського бойовика "Моторолу". Це заслужений фінал кримінального убивці і моральної потвори, яка хизувалася тим, що вбила 15 наших бійців. Впевнений, що найбільш очевидною версією є те, що його прибрало ФСБ з метою зачистки бойовиків і взяття під контроль окупованих територій професійними російськими військовими", - сказав Бурбак.

Він висловив думку, що вбивство "Мотороли" "може бути використано як привід для організації і проведення терористичних актів: як у Києві, так і на території України".

Так, зазначив Бурбак, "фракція "Народний фронт" звертається до Служби безпеки України із закликом посилити антитерористичні заходи і гарантувати спокій і безпеку громадян".

Нагадаємо, 16 жовтня російські ЗМІ повідомили, що в Донецьку в результаті вибуху був убитий один з ватажків проросійської терористичної організації "ДНР" Арсеній Павлов. Згідно з попередньою інформацією, в якості вибухівки був використаний пластид, а бомбу закріпили на тросі ліфта.

Павлов - уродженець Республіки Комі (Росія). Брав участь в проросійських мітингах в Харкові в березні 2014 року. На Донбасі очолював батальйон бойовиків "Спарта" і хвалився вбивством 15 українських військовополонених.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України раніше відзначало, що таким чином спецслужби РФ проводять заміну "ненадійних" командирів підрозділів бойовиків кадровими російськими офіцерами.

Відзначимо, ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що замахом на "Моторолу" Київ оголосив війну самопроголошеної "ДНР". "Я так розумію, Петро Порошенко порушив перемир'я і оголосив нам війну. Ну тепер чекайте... Досить. Натерпілися, наобіцяв, говорено-переговорено", - заявив Захарченко.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus