"Народний фронт" вимагає якнайшвидшої перевірки реалізації "Стіни"

12.10.2016 15:00

"Народний фронт" вимагає якнайшвидшої перевірки реалізації "Стіни"

"Інженерне облаштування кордону - децентралізовані роботи, що не потребують жодного втручання Кабміну чи прем'єра. Але деякі ЗМІ замовчують цей аспект і безсоромно використовують тему "Стіни" для дискредитації не так Яценюка, як цілої державної влади", - наголосив нардеп Тетерук.

Партія "Народний фронт" та її лідер Арсеній Яценюк вимагають якнайшвидшої повної перевірки ходу виконання проекту "Стіна", щоб нейтралізувати кампанію проросійської пропаганди проти облаштування кордону з РФ, заявив перший заступник голови фракції "Народний фронт" у парламенті Андрій Тетерук.

"Народний фронт" та Арсеній Яценюк вимагають якнайшвидшої повної перевірки ходу виконання проекту "Стіна". Ми зацікавлені в тому, щоби встановити істину й нейтралізувати кампанію кремлівської пропаганди облаштування кордону з Росією ", - наводить у середу вранці, 12 жовтня, слова Тетерука прес-служба політсили.

"Інженерне облаштування кордону було й залишається необхідним - поряд з іншими проектами посилення обороноздатності й переозброєння армії. Ми це розуміли з перших днів уряду Яценюка, тим більше - після того, як російська агентура на каналі "Інтер" і в "Опоблоці" почала системно шельмувати цей проект. Москва зацікавлена саботувати облаштування кордону, зірвати чи дискредитувати будь-які оборонні проекти України", - сказав він.

Народний депутат також відзначив правові суперечності в поведінці керівників НАБУ щодо проекту інженерного облаштування кордону. За його словами, директор НАБУ Артем Ситник у своєму інтерв'ю підтвердив, що Яценюк і його уряд не мали й не мають жодного стосунку ані до виконання робіт у рамках відповідних бюджетних програм, ані до обрання виконавців цих робіт.

"Інженерне облаштування кордону - децентралізовані роботи, що не потребують жодного втручання Кабміну чи прем'єра. Але деякі ЗМІ замовчують цей аспект і безсоромно використовують тему "Стіни" для дискредитації не так Яценюка, як цілої державної влади", - наголосив Тетерук.

"По-друге, НАБУ заявляло, що "розслідує" цей проект від березня 2016 року. Нині ж Ситник каже, що, цитую, "необхідно провести ще дуже багато роботи: фактичний огляд, вивчення кошторисної документації, проведення експертиз, ревізій". Ми вітаємо таку ретельність детективів бюро, ми на вашому боці, - але що ви робили півроку? По-третє, якщо не проведено експертизи й ревізії, не виявлено ознак злочину - навіщо НАБУ взагалі говорить про проект "Стіна" й створює інформаційні приводи для кампанії російської пропаганди проти України?" - зазначив народний депутат.

Як повідомлялося, Національне антикорупційне бюро веде розслідування за фактом розкрадання коштів на будівництві "Стіни" ("Європейського валу") на кордоні з Росією.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus