Насіров каже, що на інавгурацію Трампа його запросили друзі

09.02.2017 13:00

Насіров каже, що на інавгурацію Трампа його запросили друзі

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров вважає звинувачення міністра фінансів Олександра Данилюка на його адресу в допущених порушеннях під час поїздки до США на інавгурацію президента "безпідставними і ненормальними". Про це глава ДФС сказав у спілкуванні з членами Європейської бізнес асоціації в середу.

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров вважає звинувачення міністра фінансів Олександра Данилюка на його адресу в допущених порушеннях під час поїздки до США на інавгурацію президента "безпідставними і ненормальними". Про це глава ДФС сказав у спілкуванні з членами Європейської бізнес асоціації в середу, передає "Інтерфакс-Україна".

"(Заплатити за відвідування інавгурації) 250 тисяч доларів – це нереальна ситуація, це спроба привернути увагу суспільства", – сказав Насіров.

Після закінчення зустрічі він уточнив, що відвідував інавгурацію на запрошення друзів, у цей час був у відпустці, офіційно погодженій із Кабінетом міністрів, і готовий відповісти на запити відповідних органів, якщо вони надійдуть.

Також Насіров зазначив, що відмовився від заробітної плати в ДФС і живе за рахунок раніше накопичених заощаджень і доходів від інвестицій.

Як повідомлялося, глава Мінфіну Данилюк на початку цього тижня повідомив про намір звернутися до Національного агентства з питань запобігання корупції і Національного антикорупційного бюро України з проханням проаналізувати останні дії Насірова, зокрема поїздку до США на інавгурацію президента.

За словами міністра, глава ДФС не погодив своєї відпустки з Мінфіном і прем'єр-міністром, що є грубим порушенням.

При цьому Данилюк також зазначив, що відвідування інавгурації президента коштує близько 250 тисяч доларів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus