Насіров: "Київстар" недоплатив 1 мільярд гривень податків

11.03.2016 15:00

Насіров: "Київстар" недоплатив 1 мільярд гривень податків

Державна фіскальна служба констатує несплату понад 1 млрд гривень податків оператором мобільного зв'язку компанією "Київстар". Про це на прес-конференції повідомив голова ДФС Роман Насіров. За словами Насірова, ДФС провела планову перевірку компанії. В результаті перевірки Фіскальна служба виявила несплату 1 млрд гривень податків.

Державна фіскальна служба констатує несплату понад 1 млрд гривень податків оператором мобільного зв'язку компанією "Київстар". Про це на прес-конференції повідомив голова ДФС Роман Насіров, передають "Українські новини".

За словами Насірова, ДФС провела планову перевірку компанії. В результаті перевірки Фіскальна служба виявила несплату 1 млрд гривень податків.

Насіров додав, що основна частина несплаченої суми - це податок на прибуток.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ДФС вимагає у телекомунікаційного оператора "Київстар" понад 1 млрд грн податку за угоду з фірмою Сергія Курченка.

Як повідомлялося раніше, президент мобільного оператора компанії "Київстар" Петро Чернишов заявив про відсутність у компанії податкових заборгованостей.

2015 рік оператор мобільного зв'язку компанія "Київстар" (Київ) закінчила з прибутком до вирахування податків, відсотків і амортизації (EBITDA) 6,332 млрд гривень.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus