Наступним суперником Кличка може стати російський боксер Устінов

24.10.2016 18:00

Наступним суперником Кличка може стати російський боксер Устінов

Свій наступний бій українець Володимир Кличко може провести проти росіянина Олександра Устінова, який народився у Бєларусі. Цей бій планується провести на 10 грудня в німецькому Гамбурзі. Як зазначають ЗМІ, є велика ймовірність, що бій Кличко - Устінов буде санкціонований Всесвітньою боксерською асоціацією (WBA). Кличко в рейтингу організації - другий, а Устінов - третій.

Свій наступний бій українець Володимир Кличко може провести проти росіянина Олександра Устінова, який народився у Бєларусі.

Про це повідомляє "Чемпіон" із посилання на boxingscene.com.

Цей бій планується провести на 10 грудня в німецькому Гамбурзі.

Як зазначає видання, є велика ймовірність, що бій Кличко - Устінов буде санкціонований Всесвітньою боксерською асоціацією (WBA). Кличко в рейтингу організації - другий, а Устінов - третій.

Раніше WBA планувала, що українець і росіянин перетнуться у рамках чемпіонського турніру. За задумом організаторів, переможець пари Тайсон Ф'юрі - Володимир Кличко повинен був зустрінеться з переможцем пари Луїс Ортіс - Олександр Устінов.

Пізніше стало відомо, що від бою з Устіновим відмовився Ортіс.

Раніше повідомлялося, що Кличко відмовився битися з Ентоні Джошуа, оскільки на кону не міг стояти пояс за титул чемпіона світу за версією WBA. Пізніше повідомлялося, що суперником Кличка стане Лукас Браун.

Варто зазначити, що свою кар'єру в професійному боксі Устінов розпочинав у промоутерській компанії братів Кличків.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus