НАТО планує тренувати іракських військових

01.03.2016 19:00

НАТО планує тренувати іракських військових

Північноатлантичний альянс (НАТО) планує найближчим часом почати тренувати іракських військових. Про це у вівторок 1 березня заявив голова альянсу Йенс Столтенберг. "Альянс розраховує на довогострокове співпрацю з Іраком щодо підготовки військових", - зазначив Столтенберг. Зауважимо, останніми днями Ірак зазнав кілька терактів, в результаті яких загинули більше ста людей.

Північноатлантичний альянс (НАТО) планує найближчим часом почати тренувати іракських військових.

Про це у вівторок 1 березня заявив голова альянсу Йенс Столтенберг, передає "РБК-Україна" із посиланням на Agence France Presse.

"Альянс розраховує на довогострокове співпрацю з Іраком щодо підготовки військових", - зазначив Столтенберг.

Як повідомлялося, 29 лютого 40 людей загинули в Іраку внаслідок вибуху, влаштованого смертником під час похорону учасника шиїтських збройних формувань. Відповідальність за скоєне взяла на себе терористична організація "Ісламська держава".

Перед цим, 28 лютого, в результаті подвійного вибуху на багатолюдному ринку Багдада загинули 70 осіб.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна планує долучитися до Регіональної програми з безпеки повітряного простору (RASP).

Програма RASP передбачає отримання в реальному часі від сусідніх країн оповіщення про повітряні загрози і підозрюваних повітряні судах ("ренегатах") шляхом обміну даними, прямий голосової координації та впровадження єдиних процедур.

Зараз в систему взаємного оповіщення за програмою RASP входять Норвегія, Польща, Туреччина. Проявили зацікавленість до даного проекту: Грузія, Литва, Латвія, Молдова, США, Фінляндія і Франція.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus