НАТО починає у Латвії навчення "Срібна струна"

18.10.2016 08:00

НАТО починає у Латвії навчення "Срібна струна"

Метою навчань є вдосконалення співпраці Національних збройних сил із союзниками і партнерами, відпрацювання навичок планування та проведення оборонних операцій. У навчаннях беруть участь військовослужбовці Латвії, Литви та Естонії, а також Албанії, США, Канади, Великобританії, Нідерландів, Румунії та Німеччини.

У Латвії з 17 до 31 жовтня пройдуть міжнародні військові навчання "Срібна стріла" за участі понад трьох тисяч військовослужбовців із 10 країн. Про це передає ЛІГА.net.

Як уточнили в Міністерстві оборони, метою навчань є вдосконалення співпраці Національних збройних сил із союзниками і партнерами, відпрацювання навичок планування та проведення оборонних операцій. У навчаннях беруть участь військовослужбовці Латвії, Литви та Естонії, а також Албанії, США, Канади, Великобританії, Нідерландів, Румунії та Німеччини.

Навчання проводить піхотна бригада сухопутних військ. Удосконалюватиметься здатність командних пунктів Об'єднаного штабу керувати підрозділами як у повсякденній діяльності, так і під час навчань, координуючи польові тактичні заняття. Також у "Срібній стрілі" візьмуть участь резервісти.

8 жовтня в Національних збройних силах Латвії розпочато активну "перекличку" персоналу, а також посилено спостереження за кордоном і повітряним простором держави. Як повідомляється, приводом до цього стала висока активність армії Росії в безпосередній близькості країн Балтії.

У сусідній Литві в березні повернула постійний призов до армії, а у вересні там з'явилося місто-муляж для відпрацювань протидії гібридній російській армії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus