НАТО призначив нового командувача Об’єднаними силами в Європі

11.03.2016 20:00

НАТО призначив нового командувача Об’єднаними силами в Європі

Штаб-квартира НАТО в Брюсселі оголосила в п'ятницю, 11 березня, про призначення генерала США Кюртіса Скапаротті на пост верховного головнокомандувача Об'єднаними збройними силами альянсу в Європі. Генерал Скапаротті приступить до виконання обов'язків і змінить генерала Філіпа Брідлава по завершенні в США процесу його затвердження.

Штаб-квартира НАТО в Брюсселі оголосила в п'ятницю, 11 березня, про призначення генерала США Кюртіса Скапаротті на пост верховного головнокомандувача Об'єднаними збройними силами альянсу в Європі.

"Генерал Скапаротті наразі виконує функції командувача командуванням Об'єднаних Націй, командувача спільними силами і силами США в Кореї", - наголошується в комюніке, опублікованому в п'ятницю.

У документі уточнюється, що генерал Скапаротті приступить до виконання обов'язків і змінить генерала Філіпа Брідлава після завершення в США процесу його затвердження.

Церемонія зміни командування відбудеться в штабі Об’єднаного командування в бельгійському місті Монсі навесні 2016 року.

Нагадаємо, Філіп Брідлав обіймає посаду головнокомандувача об'єднаних збройних сил НАТО в Європі з 2013. До цього він був командувачем американських Військово-повітряних сил у Європі та Африці.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus