Найближчими тижнями КПВВ "Зайцеве" перенесуть ближче до лінії розмежування

13.10.2016 18:00

Найближчими тижнями КПВВ "Зайцеве" перенесуть ближче до лінії розмежування

"Це потрібно виключно з міркувань безпеки тих громадян, які перетинають лінію розмежування, тому що дуже велика відстань була між КПВВ і блокпостом, який розташований на "нулі", відповідно, додаткові ризики створювалися під час руху лісопосадкою людей, які перетинали лінію розмежування", - пояснив помічник голови ДПС Олег Слободян.

Контрольний пункт в’їзду-виїзду "Зайцеве" найближчими тижнями буде перенесено ближче до лінії розмежування на Донбасі.

Про це у четвер 13 жовтня на брифінгу сказав помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян, передає УНІАН.

"Рішення про перенесення контрольного пункту в’їзду-виїзду "Зайцеве" ближче до лінії розмежування вже прийнято, відбулися відповідні наради в Донецькій військово-цивільній адміністрації. Це потребує певної підготовчої роботи, вона зараз триває, але в перспективі вирішення цього питання короткострокове, тобто це не буде затягнуто на тривалий термін і вирішиться в найближчі тижні", - заявив він.

"Це потрібно виключно з міркувань безпеки тих громадян, які перетинають лінію розмежування, тому що дуже велика відстань була між КПВВ і блокпостом, який розташований на "нулі", відповідно, додаткові ризики створювалися під час руху лісопосадкою людей, які перетинали лінію розмежування", - пояснив Слободян.

"Для того, щоб унеможливити негативі наслідки, ураження людей, було прийнято рішення про перенос цього контрольного пункту в’їзду-виїзду", - зауважив представник ДПСУ.

Нагадаємо, з 1 вересня пункти пропуску на лінії розмежування перейшли на осінній режим роботи.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus