Назарбаєв застудився і перебуває на лікуванні

11.10.2016 13:00

Назарбаєв застудився і перебуває на лікуванні

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв проходить курс лікування у зв'язку з якоюсь "простудною" хворобою. Про це повідомила прес-служба глави держави. "У зв'язку з простудним захворюванням президент Республіки Казахстан Н. А. Назарбаєв перебуває на лікуванні", - йдеться в короткому прес-релізі.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв проходить курс лікування у зв'язку з якоюсь "простудню" хворобою. Про це повідомила прес-служба глави держави на своєму офіційному порталі.

"У зв'язку з простудним захворюванням президент Республіки Казахстан Н. А. Назарбаєв перебуває на лікуванні", - йдеться в короткому прес-релізі.

Як зазначає портал Kazday, це перше повідомлення акорди - офіційного представництва президента Казахстану - про стан здоров'я Назарбаєва.

У найближчі дні казахстанський лідер планував відвідати Єреван: Назарбаєв намітив свій офіційний візит до вірменської столиці на 13 жовтня. 14 жовтня він збирався взяти участь у засіданні Ради колективної безпеки держав-членів Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ). На цій зустрічі також будуть присутні президенти Росії, Вірменії, Бєларусі, Киргизстану і Таджикистану.

Раніше повідомлялося, що президент Киргизстану Алмазбек Атамбаєв, який скасував поїздку до Нью-Йорка для участі в Генасамблеї ООН, прибув до Москви для проходження лікування.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus