НАЗК схвалило надання 4 парламентським партіям 71 мільйона гривень

23.09.2016 00:00

НАЗК схвалило надання 4 парламентським партіям 71 мільйона гривень

"Блок Петра Порошенка", "Самопоміч", "Народний фронт" та Радикальна партія Олега Ляшка отримають кошти на фінансування статутної діяльності. Таке рішення прийняло Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні сьогодні", - повідомила голова НАЗК Наталія Корчак. За її словами, це кошти у розмірі 25% загального розміру щорічного держфінансування.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) схвалило виділення 71 млн грн чотирьом парламентським партіям.

"Блок Петра Порошенка", "Самопоміч", "Народний фронт" та Радикальна партія Олега Ляшка отримають кошти на фінансування статутної діяльності. Таке рішення прийняло Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні сьогодні", - написала голова НАЗК Наталія Корчак на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook у четвер 22 вересня.

За її словами, це кошти у розмірі 25% загального розміру щорічного державного фінансування.

Таким чином, "БПП" отримає 24 млн 771,8 тис. грн, "Самопоміч" - 12 млн 461,65 тис. грн, "Народний фронт" - 25 млн 136,4 тис. грн, Радикальна партія - 8 млн 453,925 тис. грн.

Водночас Корчак зазначила, що НАЗК відповідно до вимог чинного законодавства не може надати такого фінансування партіям "Батьківщина" та "Опозиційний блок".

Партія "Батьківщина" не надала НАЗК своєї позиції щодо держфінансування, не відмовившись, але і не погодившись з його отриманням.

"Опозиційний блок", незважаючи на публічну заяву про відмову від фінансування, так і не надав НАЗК заяву в паперовому вигляді.

Як повідомлялося, сьогодні, 22 вересня, Верховна Рада призначила позачергові вибори 49 голів сільських рад і 5 голів селищної ради в 21 області на 4 грудня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus