НБУ випустив монету, присвячену волонтерам

10.10.2016 14:00

НБУ випустив монету, присвячену волонтерам

На аверсі монети розміщено: ліворуч - малий Державний Герб України та напис "Україна", на дзеркальному тлі стилізовано зображено тризуб - знак Княжої держави Володимира Великого, що складається із різновеликих стилізованих сердець, які символізують самопожертву та добродійництво. На реверсі монети зображено символічну композицію: у центрі - абрис воїна із символічним жовто-блакитним серцем.

Національний банк України з 12 жовтня 2016 року вводить в обіг пам'ятну монету "Україна починається з тебе" номіналом 5 гривень та тиражем 50 тисяч штук. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"Присвячена волонтерській діяльності в Україні, небувалий розмах якої припадає на час подій Революції Гідності та початок воєнного конфлікту на сході України. Волонтерський рух в Україні об'єднав суспільство, створивши дієву мережу громадських ініціатив та об'єднань, які взяли на себе вирішення найгостріших та найбільш невідкладних проблем країни у складний для неї час", - йдеться в повідомленні.

На аверсі монети розміщено: ліворуч - малий Державний Герб України та напис "Україна", на дзеркальному тлі стилізовано зображено тризуб - знак Княжої держави Володимира Великого, що складається із різновеликих стилізованих сердець, які символізують самопожертву та добродійництво.

На реверсі монети зображено символічну композицію: у центрі - абрис українського воїна із символічним жовто-блакитним серцем, до якого з усіх боків протягнуто стилізовані долоні з серцями, що символізують любов, турботу, опіку, пожертву та доброту.

Нагадаємо, з 6 вересня Нацбанк впровадив у тестовому режимі автоматизовану систему "Оnline-замовлення" для замовлення пам`ятних монет фізичними особами.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus