Нємцов: Янукович позичив 15 млрд, аби не потрапити до в'язниці

10.01.2014 13:09

Нємцов: Янукович позичив 15 млрд, аби не потрапити до в'язниці

"Кредит, який надала Росія, обом країнам не потрібен. У Росії зараз заморожені зарплати і пенсії, стрімко впало промислове виробництво, закриваються дрібні підприємства, і ці 15 млрд дуже потрібні. Правильніше було б відкрити кордони для української продукції, прибрати квоти, мита, припинити дурні торговельні війни. Путін думає, що такими подачками втримає Україну".

Виданий Володимиром Путіним 15-мільярдний кредит не втримає Україну в зоні впливу Москви - в осяжному майбутньому колишня радянська республіка все одно піде до Європи. Про це заявив російський опозиціонер Борис Нємцов в інтерв'ю журналу "Країна".

"Кредит, який надала Росія, обом країнам не потрібен. У Росії зараз заморожені зарплати і пенсії, стрімко впало промислове виробництво, закриваються дрібні підприємства, і ці 15 млрд дуже потрібні. Правильніше було б відкрити кордони для української продукції, прибрати квоти, мита, припинити дурні торговельні війни. Путін думає, що такими подачками втримає Україну. Але вона все одно піде у бік Європи" , - вважає Нємцов.

На думку опозиціонера, російські гроші потрібні виключно Віктору Януковичу, щоб утриматися на другий термін і не загриміти за грати зі зміною влади . "Йому, немолодій людині, яка звикла до розкоші, це буде дуже складно" , - вважає Нємцов.

Тому Янукович продовжить використовувати всі можливості, щоб залишитися президентом ще на п'ять років, в тому числі буде садити опонентів, переслідувати журналістів, кланятися Путіну, якщо потрібно буде .

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus