Невістка Порошенка зареєструвала торговий знак

11.01.2017 16:00

Невістка Порошенка зареєструвала торговий знак

Невістка президента України Юлія Порошенко зареєструвала торговий знак agrohub. Про це свідчать дані Українського інституту інтелектуальної власності, передає "Інтерфакс-Україна". Відповідний товарний знак зареєстровано 26 грудня 2016 року.

Невістка президента України Юлія Порошенко зареєструвала торговий знак agrohub. Про це свідчать дані Українського інституту інтелектуальної власності, передає "Інтерфакс-Україна".

Відповідний товарний знак зареєстровано 26 грудня 2016 року.

Раніше в коментарі виданню "Новое Время" Юлія Порошенко повідомила, що на території ВДНГ в Києві можливе створення agrohub - коворкінгового простору і екосистеми, де було б все необхідне для розвитку бізнесу.

"Ми залучаємо великі корпорації, підприємців-інноваторів, академії та наукові інститути, а потім забезпечуємо взаємодію, щоб на стику з'являлися класні продукти", - повідомила вона.

За її словами, великі корпорації отримують можливість знайти таланти, а молоді стартапи, які прийдуть в акселератор, зможуть випробувати свої ідеї на практиці і знайти перших клієнтів.

Нагадаємо, згідно з декларацією, у Юлії Порошенко є годинник Breguet. Вона отримала 1 млн 960 тис. 088 грн за основним місцем роботи, 59 тис. 158 грн – декретних виплат, 68 тис. 808 грн – страхових виплат, 24 тис. 628 грн - за відсотками. На банківських рахунках невістка Порошенка має понад 205,2 тис. дол., близько 137,7 тис. євро і майже 229,968 тис. грн.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus