Незважаючи на блокаду, Фірташ отримує ільменіт для "Кримського титану" через Южне та Чорноморськ - ЗМІ

10.03.2016 23:00

Незважаючи на блокаду, Фірташ отримує ільменіт для "Кримського титану" через Южне та Чорноморськ - ЗМІ

13 листопада 2015 року українським постачальником ПрАТ "Юкрейніан Кемікал Продактс" було здійснено відвантаження ільменіту кількостю 6 219,8 тонн в межах експортного контракту російському покупцеві ТОВ "Титанові інвестиції". Аналогічні поставки були 18 листопада - 9 701,0 тонн, 14 грудня - 11 250,6 тонн.

Залізничну блокаду окупованого росіянами Криму мільярдер Дмитро Фірташ успішно обходить по морю, повідомляє InformNapalm з посиланням на власні джерела.

"Єдиним виходом для "Кримського титану" була закупівля сировини за експортними контрактами", - зазначають автори розслідування.

За їхніми даними, вже після початку блокади 13 листопада 2015 року українським постачальником ПрАТ "Юкрейніан Кемікал Продактс" було здійснено відвантаження ільменіту кількостю 6 219,8 тонн в межах експортного контракту російському покупцеві ТОВ "Титанові інвестиції". Аналогічні поставки були 18 листопада - 9 701,0 тонн, 14 грудня - 11 250,6 тонн. Загальна кількість ільменіту склало 27 171,4 тонн на загальну суму 73,7 мільйонів гривень.

Згідно з даними держреєстру, власником "Юкрейніан Кемікал Продактс" є громадянин Фірташ. Юридична особа має відокремлені підрозділи у вигляді Іршанського (Житомирська область) та Вільногірського (Дніпропетровська область) ГЗКів, а також армянську філію у вигляді добре відомого заводу "Кримський титан". Московські "Титанові інвестиції" з'явилися після незаконної анексії Криму та одразу ж узяли в "довгострокову оренду" завод в Армянську.

"Таким чином, стає зрозуміло, що і експортер, і покупець ільменітової руди це одна й та сама особа з різною державною пропискою Україна/РФ. Експорт продукції відповідно до такого договору не суперечить нормам українського законодавства, оскільки митне оформлення проводиться на підставі наданих документів", - йдеться у повідомленні.

Пункти митного контролю експорту ільменіту, а також місце поставки:

13 листопада - митний пункт "Григорівка", порт Південний;

18 листопада, 14 грудня - митний пункт "Іллічівськ", Іллічівський морський порт (з 18 лютого 2016 року - Чорноморський морський порт).

Ільменітову руду вантажили саме у цих портах й митним органам має бути відомо за допомогою яких морських суден (і, відповідно, - власників) проводилася перевезення ільменіту з портів в Одеській області. Далі виникають питання, яким чином сировина потрапляє безпосередньо до Криму.

Згідно наказу №255 від 16 червня 2014 року Мінінфраструктури України на тимчасово окупованій території АРК було закриті морські порти Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта, Євпаторія. Будь-який візит міжнародних судів до даних портів тягне за собою порушення режиму окупованій території і суверенітету України. Отже, потрібно відстежити місце розвантаження судів з українським ільменітом для "Кримського титану". Це або закриті в АРК порти, або порти, куди можуть заходити кораблі, які не використовуються у міжнародній торгівлі. Наприкінці грудня минулого року російський "міністр транспорту Криму" Андрій Безсалов заявляв, що ільменітова руда, необхідна для виробництва двоокису титану, надходить саме через Керченський порт.

Повні обсяги і факти поставок можуть бути надані структурами Кабміну за запитом компетентних органів. Журналісти скеровували відповідні інформаційні запити до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, однак вони лишилися без відповіді.

"Розкриття даних про судна й місцях завантаження/розвантаження української ільменітової руди дозволить застосувати санкції щодо судновласників, які порушили українське законодавство. Чітке розуміння судновласниками того, що заходи їхніх суден в кримські порти відслідковуються й вони можуть бути покарані, і стане морською блокадою в дії" , - наголошується у статті.

Нагадаємо, народний депутат України (фракція "Блок Петра Порошенка"), національний лідер кримських татар Мустафа Джемілєв вважає, що заявлена ​​раніше координатором акції Лєнуром Іслямовим морська блокада усього Криму є неможливою.

Як повідомлялося, Іслямов говорив про плани розпочати морську блокаду Криму наприкінці 2015 - початку 2016 року. Він також заявляв, що ініціатори блокади прагнуть зробити життя на півострові "максимально дискомфортним для окупантів".

Раніше Джемілєв заявляв, що морську блокаду Криму можна влаштувати рішенням РНБО або НАТО.

Водночас, лідер Меджлісу Рефат Чубаров повідомив, що група юристів займається вивченням морського права для вишукування можливості морської блокади Криму.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus