"НФ" виступає за розширення санкцій проти Росії і закликає нардепів підтримати законопроект про спецконфіскацію

17.10.2016 19:00

"НФ" виступає за розширення санкцій проти Росії і закликає нардепів підтримати законопроект про спецконфіскацію

"Спочатку агресор повинен вивести війська, Україна відновлює контроль за кордоном і лише потім може йтися про пакет політичних питань. Це була і є принципова вимога "Народного фронту", - наголосив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, додавши, що схожу позицію висловив президент України.

Для "Народного фронту" залишаються принциповими вимоги про першочергове припинення військових дій на Донбасі, звільнення усіх заручників, відновлення територіальної цілісності України, і лише потім – політичні врегулювання. Про це під час Погоджувальної ради заявив керівник фракції Максим Бурбак.

"Спочатку агресор повинен вивести війська, Україна відновлює контроль за кордоном і лише потім може йтися про пакет політичних питань. Це була і є принципова вимога "Народного фронту", - наголосив він, додавши, що схожу позицію висловив президент України, передає РБК-Україна.

"Задля досягнення цієї мети необхідне: перше - подальше зміцнення обороноздатності. Друге - вимагати повернення Женевського формату, який був ініціативою прем’єра Яценюка, і додати до нього Великобританію. Третє - постійне нагадування нашим партнерам про Будапештський меморандум, і четверте - наполягати на не лише продовженні, а й розширенні санкцій", - додав керівник фракції, повідомивши, що "Народний фронт" ініціює законопроект про розширення санкцій проти країни-агресора.

Він також наголосив, що питання Криму повинно вирішуватись одночасно з Донбасом.

"Кримський півострів є так само окупованим, як і території так званих "ДНР"/"ЛНР". Окуповані землі повинні повернутися до України не формально з перефарбованими озброєними терористами в органах влади, а внаслідок поразки Кремля у цій загарбницькій війні. Крим і Донбас повернуться до України разом", - сказав Бурбак.

Він також зауважив, що одночасно парламент повинен пам’ятати про підвищення обороноздатності країни і закликав депутатів підтримати законопроект про спецконфіскацію грошей, вкрадених Януковичем.

Нагадаємо, після затримання і арешту в Росії українського журналіста Романа Сущенка спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що не виключає розгляду питання про запровадження Україною візового режиму з РФ і розширення санкцій.

Український парламент повинен був розглянути це питання 6 жовтня, але фракції "Блоку Петра Порошенка" і "Опоблоку" виступили проти.

Раніше Рада РНБО розширила санкційний список за агресію проти України.

Європейський Союз на рівні постійних представників країн-членів 7 вересня ухвалив рішення продовжити ще на півроку санкції, застосовані до 146 громадян та 37 компаній за порушення територіальної цілісності і суверенітету України. Своєю чергою США додали до списку санкцій 11 компаній, на які будуть накладені обмеження у зв'язку з анексією Криму Росією і підтримкою бойовиків на Донбасі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus