Ніагарський водоспад замерз вперше за останні 70 років

10.01.2014 06:10

Ніагарський водоспад замерз вперше за останні 70 років

Ніагарський водоспад - замерз через рекордні холоди в Північній Америці. У цьому регіоні позначка термометра досягла мінус двадцяти за Цельсієм. Останній раз таку температуру фіксували понад сімдесят років тому. Чимала частина водоспаду покрилася льодом. Його шматки відколюються і падають в річку. Тому для двох островів Ніагари - оголосили попередження про можливі повені.

Ніагарський водоспад - замерз через рекордні холоди у Північній Америці. У цьому регіоні позначка термометра досягла мінус двадцяти за Цельсієм, повідомляє 5 канал.

Востаннє таку температуру фіксували понад сімдесят років тому. Чимала частина водоспаду вкрилася кригою. Її шматки відколюються і падають у річку. То ж для двох островів Ніагари - оголосили попередження про можливі повені. Ніагарський водоспад - один із найпотужніших на континенті. Він є кордоном між американським штатом Нью-Йорк та канадською провінцією Онтаріо.

Нагадаємо, 30 грудня українці Канади зібрали свій Євромайдан на Ніагарському водоспаді. На знак солідарності з українським народом вони засвітили найпотужніший у Північній Америці водоспад синьо-жовтими вогнями.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus