Німеччина надасть Україні 150 мільйонів євро на розвиток енергетичної інфраструктури

10.10.2016 22:00

Німеччина надасть Україні 150 мільйонів євро на розвиток енергетичної інфраструктури

Кабінет Міністрів України і Німецький банк Розвитку KfW (Кредитна Установа для Відбудови) уклали індивідуальну кредитну угоду на 150 млн євро і Окрему угоду до неї з реалізації проектів відновлення та модернізації у східній частині України. 11 жовтня в Україні відкриється торгове представництво Німеччини.

Кабінет Міністрів України і Німецький банк Розвитку KfW (Кредитна Установа для Відбудови) уклали індивідуальну кредитну угоду на 150 млн євро і Окрему угоду до неї з реалізації проектів відновлення та модернізації у східній частині України.

Відповідний протокол підписали директор KfW в регіонах Східної Європи, Кавказу і Центральної Азії Єва Біттін, міністр фінансів України Олександр Данилюк та в. о. директора "Укренерго" Всеволод Ковальчук, передає РБК-Україна.

"Був підписаний меморандум на 150 млн євро саме в напрямку енергетичної галузі. Саме підписання "Укренерго", банком KfW, міністром фінансів дає можливість розвивати транспортну інфраструктуру з приводу енергетики в Україні", - заявив після підписання документа віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Він також зазначив, що уряд Німеччини надає фінансову підтримку Україні вже два роки.

11 жовтня в Україні відкриється торгове представництво Німеччини.

Нагадаємо, у вересні минулого року Мінфін від імені держави Україна підписав кредитну угоду з державним банком Німеччини KfW про надання нашій країні кредиту в розмірі 200 млн євро на реалізацію проектів підтримки Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus