Німеччина розраховує до 2030 року прибрати з доріг традиційні авто - ЗМІ

09.10.2016 19:00

Німеччина розраховує до 2030 року прибрати з доріг традиційні авто - ЗМІ

Бундесрат, конституційний орган Німеччини, до якого входять представники федеральних земель пропонує починаючи з 2030 року очистити німецькі дороги від легкових автомобілів на традиційному паливі. До того ж Бундесрат вимагає і від Єврокомісії прийняти відповідний закон, щоб на європейському рівні підтримати розвиток транспорту без шкідливих викидів.

Бундесрат, конституційний орган Німеччини, до якого входять представники федеральних земель пропонує починаючи з 2030 року очистити німецькі дороги від легкових автомобілів на традиційному паливі.

Про це повідомляє тижневик Der Spiegel. На сайті самого бундесрату інформації про це поки немає, повідомляє "Укрінформ".

"Вимога радикальна: за бажанням федеральних земель, після 2030 року легкові автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння не повинні бути дозволені", - пише видання з посиланням на обговорення останнього засідання бундесрату.

До того ж Бундесрат вимагає і від Єврокомісії прийняти відповідний закон, щоб на європейському рівні підтримати розвиток транспорту без шкідливих викидів. Втім, визнають автори статті, чи дійсно дійде до такого, досить сумнівно, дуже великим буде лобі виробників традиційних авто.

А ось щодо Німеччини, то рішення цілком може набрати силу. В такому випадку найбільше виграють такі німецькі виробники як Mercedes, BMW і VW, що випускають електромобілі, які активно намагається рекламувати держава і продовжують недолюблювати покупці.

До повної заборони бензинових і дизельних авто залишається 14 років або 2 автомобільних цикли.

В даний час у ФРН діє державна програма з підтримки розвитку електротранспорту, вона включає, крім усього, грошові дотації для тих покупців, які зробили свій вибір на користь екологічно чистих авто.

Втім, програма просувається повільнішими, ніж очікувалося, темпами, і вже очевидно, що досягти поставленої раніше мети - довести кількість електромобілів в країні до 1 мільйона до 2020 року - не вдасться.

Зазначимо, влада Норвегії маює намір припинити реєстрацію нових дизельних і бензинових автомобілів з 2025 року, розраховуючи, що подібні заходи зможуть знизити викид газів в атмосферу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus