Німеччина виграла третій матч у кваліфікації ЧС-2018

12.10.2016 09:00

Чемпіон світу збірна Німеччини, обігравши в Ганновері команду Північної Ірландії з рахунком 2:0, здобула третю поспіль перемогу у кваліфікації чемпіонату світу-2018 з футболу. Німці зусиллями Юліана Дракслера і Самі Хедіри забили обидва м'ячі у стартові 17 хвилин і продовжують йти без втрат після третього туру відбіркового турніру.

Чемпіон світу збірна Німеччини, обігравши в Ганновері команду Північної Ірландії з рахунком 2:0, здобула третю поспіль перемогу у кваліфікації чемпіонату світу-2018 з футболу.

Німці зусиллями Юліана Дракслера і Самі Хедіри забили обидва м'ячі у стартові 17 хвилин і продовжують йти без втрат після третього туру відбіркового турніру, повідомляє Укрінформ.

Як зазначає "Футбол 24", головний тренер збірної Німеччини Йоахім Лев повторив рекорд Зеппа Хербергера за кількістю перемог на чолі Бундестім.

Лев, перегравши Північну Ірландію в відборі до ЧС-2018, отримав свою 94-ту перемогу в збірної. Зепп Хербергер тренував Німеччину в післявоєнний період (1949-1964 рр.) І має таку ж статистику перемог.

В інших матчах групи С Чехія в Остраві не змогла здолати Азербайджан - 0:0, а Норвегія в Осло виграла у Сан-Марино - 4:1.

Турнірне становище: Німеччина - 9 очок, Азербайджан - 7, Північна Ірландія - 4, Норвегія - 3, Чехія - 2, Сан-Марино - 0.

Результати решти матчів вівторка.

Група Е: Польща - Вірменія - 2:1, Казахстан - Румунія - 0:0, Данія - Чорногорія - 0:1.

Турнірне становище: Чорногорія - 7 очок, Польща - 7, Румунія - 5, Данія - 3, Казахстан - 2, Вірменія - 0.

Група F: Словенія - Англія - 0:0, Словаччина - Шотландія - 3:0, Литва - Мальта - 2:0.

Турнірне становище: Англія - 7 очок, Литва - 5, Словенія - 5, Шотландія - 4, Словаччина - 3, Мальта - 0.

Поєдинки 4-го туру кваліфікації чемпіонату світу-2018 відбудуться 11-13 листопада.

Збірна України свій черговий матч проведе 12 листопада в Одесі проти команди Фінляндії.

Турнірне становище у групі I: Хорватія - 7 очок, Ісландія - 7, Україна - 5, Туреччина - 2, Фінляндія - 1, Косово - 1.

Нагадаємо, збірна України після двох нічиїх з Ісландією (1: 1) і Туреччиною (2: 2) в третьому турі розгромила команду Косово (3: 0).

Источник новости: NEWSru.ua