70 нобелівських лауреатів підтримали Клінтон: це єдиний шанс захистити свободу

19.10.2016 14:00

70 нобелівських лауреатів підтримали Клінтон: це єдиний шанс захистити свободу

70 лауреатів Нобелівської премії висловилися на підтримку кандидата в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон. Автори листа вважають Клінтон "єдиним шансом на захист свободи в країні". Нобелівські лауреати нагадали у своєму листі про необхідність боротьби з раком, хворобою Альцгеймера, зміною клімату.

70 лауреатів Нобелівської премії висловилися на підтримку кандидата в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон.

Про це повідомляє The New York Times.

"Нам потрібен президент, який підтримає і буде просувати курс, спрямований на процвітання науки та технологій", - зазначається у відкритому листі.

Автори листа вважають Клінтон "єдиним шансом на захист свободи в країні".

Нобелівські лауреати нагадали у своєму листі про необхідність боротьби з раком, хворобою Альцгеймера, зміною клімату.

Натомість кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп назвав зазначені виклики світового масштабу "містифікацією Китаю".

Нагадаємо, за даними Асоціації дослідницьких агентств WIN/Gallup International, яка провела опитування в 45 країнах, де проживає близько 75% населення планети, тільки громадяни Росії вважають республіканця Дональда Трампа більш гідним кандидатом у президенти США, ніж демократку Хілларі Клінтон.

Завершальні теледебати кандидатів у президенти США заплановано на 19 жовтня, вони пройдуть у Лас-Вегасі. Вибори президента відбудуться 8 листопада.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus