Нобелівську премію миру присудили президенту Колумбії

07.10.2016 13:00

Нобелівську премію миру присудили президенту Колумбії

Зазначимо, на Нобелівську премію миру цього року було висунуто 376 номінантів, серед яких у тому числі дипломати, які вели переговори щодо ядерної угоди з Іраном, російська захисниця прав мігрантів, жінки-єзидки, які були рабинями угруповання "Ісламська держава". Також серед номінантів були жителі островів Греції, які в Егейському морі рятували біженців.

Лауреатом Нобелівської премії миру в 2016 році було обрано президента Колумбії Хуана Сантоса. Про це повідомляється на офіційному сайті Нобелівської премії.

Як було сказано під час оголошення переможця, колумбійський президент отримав нагороду "за його рішучі зусилля з виведення країни зі стану більш ніж 50-річної громадянської війни".

Він став 15-м головою держави, який отримав Нобелівську премію миру.

Зазначимо, на Нобелівську премію миру цього року було висунуто 376 номінантів, серед яких у тому числі дипломати, які вели переговори щодо ядерної угоди з Іраном, російська захисниця прав мігрантів Світлана Ганнушкіна, жінки-єзидки, які були рабинями угруповання "Ісламська держава".

Також серед номінантів були жителі островів Греції, які в Егейському морі рятували біженців, і сирійські добровольці з організації "Білий шолом" – за їхні сміливі зусилля з порятунку цивільних, які щодня страждають від безперервних бомбардувань у Сирії.

Нобелівська премія миру вручається з 1901 року. Серед її лауреатів - Європейський Союз, Барак Обама, Далай Лама, Михайло Горбачов, Нельсон Мандела, Мати Тереза та інші.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus