Норвегія, Албанія, Чорногорія, Ліхтенштейн і Україна продовжили санкції проти РФ

24.10.2016 23:00

Норвегія, Албанія, Чорногорія, Ліхтенштейн і Україна продовжили санкції проти РФ

Норвегія, Албанія, Чорногорія та Ліхтенштейн продовжили санкції проти Росії до 15 березня 2017 року у зв'язку з її агресією проти України. Про це йдеться в заяві верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріки Могеріні. Також повідомляється, що ці країни приведуть свою політику у відповідність з рішенням Ради ЄС.

Норвегія, Албанія, Чорногорія та Ліхтенштейн продовжили санкції проти Росії до 15 березня 2017 року у зв'язку з її агресією проти України.

Про це йдеться в заяві верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріки Могеріні, передає "РБК-Україна".

"Країни-кандидати (на долучення до ЄС) Чорногорія та Албанія, члени Європейської асоціації вільної торгівлі Норвегія та Ліхтенштейн, а також Україна приєдналися до цього рішення (про продовження санкцій)", - йдеться в заяві.

Також повідомляється, що ці країни приведуть свою політику у відповідність з рішенням Ради ЄС.

"Європейський союз бере до уваги ці зобов’язання і вітає їх", - заявила Могеріні.

Так, 15 вересня Рада Євросоюзу ухвалила рішення продовжити на півроку санкції проти 146 осіб та 37 організацій за агресію проти України.

Як зазначає "Європейська правда", у Раді ЄС нагадали, що є кілька заходів Євросоюзу у відповідь на кризу в Україні, в тому числі: економічні санкції щодо конкретних секторів російської економіки, які діють до 31 січня 2017 року; і обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя, які діють до 23 червня 2017 року.

Нагадаємо, що у липні шість країн (кандидати на членство в ЄС Чорногорія та Албанія, члени європейської економічної зони Ліхтенштейн і Норвегія, а також Україна і Грузія) вирішили приєднатися до рішення ЄС про продовження санкцій щодо окупованого Росією українського Криму.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus