Норвегія вперше з часів Другої світової пустить на свою територію іноземні війська

25.10.2016 10:00

Норвегія вперше з часів Другої світової пустить на свою територію іноземні війська

З січня 2017 року 330 морських піхотинців США будуть розміщені на військовій базі Vaernes у центральній частині країни. Міністр оборони Норвегії Іне Еріксен Сорейде заявила, що США є найважливішим союзником Норвегії, і що обидві країни прагнуть до розвитку двосторонніх відносин. Зазначимо, Норвегія має спільний кордон з Росією в Арктиці.

Міністерство оборони Норвегії дозволило американським морським піхотинцям тимчасово розміститися на території країни. Це має відбутися наступного року "упродовж обмеженого періоду", повідомляє Радіо "Свобода".

З січня 2017 року 330 морських піхотинців США будуть розміщені на військовій базі Vaernes у центральній частині країни.

Міністр оборони Норвегії Іне Еріксен Сорейде заявила, що США є найважливішим союзником Норвегії, і що обидві країни прагнуть до розвитку двосторонніх відносин.

"Захист Норвегії залежить від союзників і має вирішальне значення для безпеки, а також наші союзники отримують знання, необхідні для роботи у Норвегії, разом з норвезькими силами", – заявила міністр.

Згідно з інформацією, вперше після Другої світової війни іноземні війська будуть розміщені на території країни.

Норвегія є одним із засновників НАТО і близьким політичним союзником США. Війська НАТО неодноразово бували у цій скандинавській країні для навчань, але не розміщувалися на її території.

Норвегія має спільний кордон з Росією в Арктиці. В червні Норвегія оголосила про масштабне зміцнення своєї обороноздатності і модернізацію військового сектора з метою захисту від непередбачуваних дій Росії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus