Норвежці подали до суду на Tesla через повільний розгін електромобіля

22.09.2016 21:00

Норвежці подали до суду на Tesla через повільний розгін електромобіля

У Норвегії 126 власників елетромобіля Model S подали до суду на американську Tesla, оскільки позивачі не задоволені швидкістю розгону машини. Норвежці хочуть, щоб компанія повернула їм гроші, так як автомобілі, на їхню думку, не відповідають заявленим вимогам по потужності та швидкості. В електромобілі Model S P85D передбачений "божевільний режим".

У Норвегії 126 власників елетромобіля Model S подали до суду на американську Tesla, оскільки позивачі не задоволені швидкістю розгону машини.

Норвежці хочуть, щоб компанія повернула їм гроші, так як автомобілі, на їхню думку, не відповідають заявленим вимогам по потужності та швидкості, повідомляє "BBC Росія".

В електромобілі Model S P85D передбачений "божевільний режим", при якому автомобіль має розганятися до 100 км на годину всього 3,1-3,3 секунди. Норвезькі покупці стверджують, що в "божевільному режимі" автомобіль не розганяється так швидко.

Представники Tesla повідомили норвезьким ЗМІ, що тести, проведені самою компанією і незалежними експертами, показали, що реальні характеристики автомобіля відповідають заявленим.

Один з розчарованих покупців Фроде Флетен Якобсен повідомив норвезькому виданню Dagens Naeringsliv, що він продав стару версію Model S потужністю у 400 кінських сил, аби купити більш потужну 700-сильну Model S P85D. Він каже, що доплатив близько 18 тис. дол., але, за його словами, потужність нового автомобіля склала лише 469 кінських сил.

Норвегія є одним з найбільших ринків для автомобілів Tesla. Це обумовлено, в тому числі, субсидіями з боку уряду на покупку електромобілів. При цьому Model S P85D більше не продається в країні, її змінила модель P90D.

У Норвегії вже подавали до суду на Tesla через занадто повільний розгін P85D. У червні суд постановив виплатити п'яти постраждалим клієнтам близько 6 тис. дол. кожному. Тоді ЗМІ повідомили, що автомобіль розганяється до 100 км на годину за 3,5 секунди.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus