Нового главу "Укренерго" звинувачують у держзраді

06.10.2016 13:00

Нового главу "Укренерго" звинувачують у держзраді

Переможця номінаційного конкурсу МЕРТ на посаду гендиректора "Укренерго" Сергія Зуєва звинувачують у державній зраді. Про це заявив він сам на прес-конференції. За його словами, прокуратура АР Крим відкрила провадження за статтею "державна зрада" проти нього.

Переможця номінаційного конкурсу МЕРТ на посаду гендиректора "Укренерго" Сергія Зуєва звинувачують у державній зраді. Про це заявив він сам на прес-конференції. За його словами, прокуратура АР Крим відкрила проти нього провадження за статтею "державна зрада", передає "Інтерфакс-Україна".

Переможець конкурсу на посаду глави "Укренерго" Зуєв звинувачує Кононенка в ініціюванні проти нього судових справ - Лещенко

"Буквально позавчора ми дізналися, що є кримінальна справа проти мене за статтею "державна зрада"- звинувачення у фінансуванні підривної діяльності проти України", - сказав Зуєв.

На його думку, подібні звинувачення є абсурдними, адже під час анексії Росією Криму Зуєв перебував на роботі в Казахстані і повернувся в Україну влітку 2016 року.

Адвокат Юрій Татьков заявив, що Зуєва не викликали на допит і з ним не проводили жодних слідчих дій.

"Справу завели для того, щоб були підстави тримати конкурс в замороженому стані", - вважає Татьков.

Адвокат уточнив, що Зуєв також фігурує в кримінальному провадженні прокуратури Криму за фактом нібито підробки невстановленими особами Мінекономрозвитку офіційних документів про його участь в конкурсі на посаду керівника "Укренерго".

Переможець конкурсу на посаду глави "Укренерго" Зуєв звинувачує Кононенка в ініціюванні проти нього судових справ - Лещенко

Переможець конкурсу на посаду глави НЕК "Укренерго" Сергій Зуєв вважає, що відкриття проти нього кримінального провадження ініціював народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко, повідомив народний депутат Сергій Лещенко.

"Зуєв тільки що оголосив на комітеті, що справу проти нього ініціював особисто Кононенко. На одне з наступних засідань наш комітет запрошує міністра енергетики Насалика (міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик - ред.) пояснити, що відбувається з цим призначенням", - написав Лещенко на своїй сторінці у Facebook у середу.

За його словами, Зуєв під час засідання антикорупційного комітету повідомив, що прокуратура АР Крим відкрила проти нього кримінальне провадження за статтею "державна зрада" і звинувачує у фінансуванні підривної діяльності проти України.

Як повідомлялося, конкурс із вибору нового керівника НЕК "Укренерго" був оголошений 19 лютого 2016 року і відбувався в два етапи, загалом у конкурсі взяли участь 30 претендентів. Комітет із призначень керівників особливо важливих підприємств при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) 24 травня визначив Зуєва переможцем конкурсу на посаду глави "Укренрего".

Пізніше окружний адміністративний суд Києва як забезпечувальний захід за позовом заборонив Кабінету міністрів України погоджувати кандидатуру Сергія Зуєва як кандидата на пост глави НЕК "Укренерго".

Позивач, за позовом якого було ухвалено забезпечувальний захід, вважає, що Комітет з призначень під час вибору кандидатури нового глави "Укренерго" допустив порушення - документи від Зуєва були прийняті не на офіційну поштову адресу комітату, а на "скриньку" одного з його членів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus