Обвинувачуваний у пособництві терористам екс-"регіонал" Медяник оголосив голодування у тюрмі

01.10.2016 20:00

Обвинувачуваний у пособництві терористам екс-"регіонал" Медяник оголосив голодування у тюрмі

Колишній народний депутат від Партії регіонів Володимир Медяник, обвинувачуваний у пособництві терористам, оголосив голодування до проведення перехресного допиту його і основних свідків. Про це повідомив адвокат Медяника Кім Веремійчик. За його словами, голодування буде припинено, коли сторона обвинувачення проведе певні слідчі дії.

Колишній народний депутат від Партії регіонів Володимир Медяник, обвинувачуваний у пособництві терористам, оголосив голодування до проведення перехресного допиту його і основних свідків. Про це адвокат Медяника Кім Веремійчик повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Сьогодні під час судового засідання, яке тривало три дні, після промови прокурора, в якій звучала відверта брехня про обставини справи, про доведеність підозри нашого підзахисного, не погодившись з тим, що суддя, яка розглядала справу, відхилила всі клопотання сторони захисту про витребування доказів, які не підтверджують винність нашого підзахисного, Володимир Медяник оголосив голодування", - заявив Веремійчик.

За його словами, голодування буде припинено, коли сторона обвинувачення проведе певні слідчі дії.

"А саме, йдеться і про одночасний допит основних свідків звинувачення, на яких ґрунтується підозра, з нашим підзахисним. Дані клопотання були задоволені ще на початку вересня, але Генпрокуратура протягом місяця ігнорувала проведення даних слідчих дій", - пояснив адвокат.

За його словами, прокурор Кожуховський, який підтримував сторону звинувачення, повідомив, що неможливість проведення перехресного допиту пов`язана з тим, що Медяник перебуває під вартою, а свідки не проживають на території Києва.

Веремійчик заявив, що, згідно з анкетними даними, які наведені у протоколах, свідки проживають як в Києві, так і в Київській області.

"Що не перешкоджає, з логічної точки зору, проведення даної слідчої дії", - сказав адвокат. Він підтвердив, що Медяник перебуває під вартою.

"Слідча суддя Печерського районного суду Остапчук оголосила результативну частину свого рішення про те, що термін утримання Медяника під вартою має бути продовжено до 60 днів. І зараз він перебуває в ізоляторі СБУ", - пояснив Веремійчик.

Нагадаємо, 7 серпня в рамках справи заарештованого екс-голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова затримали колишнього народного депутата Медяника.

У ГПУ повідомили, що Медяника підозрюють у скоєнні низки кримінальних злочинів, а саме: у скоєнні умисних дій з метою зміни меж території України в порушення Конституції, що призвело до загибелі людей та інших тяжких наслідків за ст.110 ч.3 Кримінального кодексу України; вчиненні організаційного й іншого сприяння створенню та діяльності терористичної організації "ЛНР" за ст.258-3 ч.1 Кримінального кодексу України.

Зазначимо, Володимир Медяник був депутатом від Партії регіонів з 2012-го по 2014 рр.

Як повідомляли, генпрокурор України Юрій Луценко заявляв про можливість зміни запобіжного заходу Володимиру Медянику за умови його співпраці зі слідством.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus