Очільника ІДІЛ отруїли в районі іраксько-сирійського кордону – ЗМІ

03.10.2016 17:00

Очільника ІДІЛ отруїли в районі іраксько-сирійського кордону – ЗМІ

Лідера терористичного угруповання "Ісламська держава Іраку і Леванту" (ІДІЛ) Абу Бакр аль-Багдаді і ще трьох бойовиків отруїли. Отруту підсипали в їжу терористів. Бойовики отримали важкі отруєння. Інцидент стався на південному заході іракської провінції Найнава недалеко від кордону з Сирією.

Лідера терористичного угруповання "Ісламська держава Іраку і Леванту" (ІДІЛ) Абу Бакр аль-Багдаді і ще трьох бойовиків отруїли.

Про це у понеділок 3 жовтня повідомляє іранський телеканал PressTV.

Отруту підсипали в їжу терористів. Бойовики отримали важкі отруєння. Інцидент стався на південному заході іракської провінції Найнава недалеко від кордону з Сирією.

Після події бойовики ІДІЛ почали арештувати людей в провінції, де був отруєний їхній лідер. Вони мають намір відшукати тих, хто намагався отруїти аль-Багдаді.

Нагадаємо, в липні іракські війська повідомили про вбивство помічника аль-Багдаді - Хашемі Насифа Джасема аль-Хайяли.

Раніше у вересні іракський телеканал Alsumaria з посиланням на джерело в службі безпеки країни поінформував, що новим військовим керівником терористичної організації "Ісламська держава" став колишній командир ОМОН Міністерства внутрішніх справ Таджикистану Гулмурод Халімов.

"Новий головнокомандувач ІД Халімов, відомий під прізвиськом аль-Таджикі, змінив убитого Умара аш-Шишані. За словами джерела, бойовики офіційно не оголосили про призначення з міркувань безпеки", - йшлося у повідомленні.

Смерть його попередника Умара аш-Шишані (справжнє ім'я - Тархан Батірашвілі) ІД підтвердила в липні цього року. У США Батірашвілі значився "військовим міністром" у списку чотирьох ключових лідерів терористів.

У червні 2015 року Генпрокуратура Таджикистану порушила стосовно Халімова кримінальну справу за статтею "найманство".

30 серпня влада США оголосила нагороду в 3 млн доларів за інформацію про місцеперебування Гулмурода Халімова.

Раніше стало відомо, що офіцер таджикистанського ОМОНу приєднався до "Ісламської державі", про що розповів у відеозверненні. Халімов заявив, що незадоволений правоохоронними органами країни, відносинами Таджикистану з Росією і США, а також розкритикував владу республіки за заборону на носіння традиційного мусульманського одягу і на здійснення п'ятикратного намазу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus