Одеський аеропорт повернули в комунальну власність

19.10.2016 19:00

Одеський аеропорт повернули в комунальну власність

Одеська міськрада виходить зі складу спільного ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса" і повертає в комунальну власність свій внесок у статутний капітал цієї компанії. Відповідне рішення депутати міськради ухвалили на сьогоднішній позачерговій сесії. За вихід з ТОВ проголосували 47 членів ради, за повернення майна — 48.

Одеський аеропорт повернули в комунальну власність міської громади. Про це повідомляє Думська.

Згідно з повідомленням, Одеська міськрада виходить зі складу спільного ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса" і повертає в комунальну власність свій внесок у статутний капітал цієї компанії. Відповідне рішення депутати міськради ухвалили на сьогоднішній позачерговій сесії.

За вихід з ТОВ проголосували 47 членів ради, за повернення майна — 48.

Муніципальні збори сподіваються не тільки відновити контроль над службами аеропорту і нинішнім пасажирським терміналом, а й отримати 25% нового терміналу, будівництво якого завершиться цього року.

Нагадаємо, в 2011 році Одеська міська рада ухвалила рішення створити нове підприємство спільно з інвестором - ТОВ "Одеса аеропорт девелопмент". Згідно з цією угодою, місто передало підприємству будівлі та споруди центрального аеропорту, що становило 25% частки в підприємстві.

У листопаді 2014 року міськрада звернулася до господарського суду з позовом про визнання договору недійсним у частині, яка стосувалася передачі комунального майна.

17 грудня суддя Олександра Оборотова винесла рішення щодо відмови в задоволенні позову. 12 лютого 2015 року колегія апеляційного господарського суду (судді Туренко, Поліщук, Таран) залишили це рішення в силі.

Міська рада оскаржила це рішення в касації, до справи долучилася Генеральна прокуратура, і вже 14 квітня 2015 року колегія Вищого господарського суду скасувала рішення і направила справу на новий розгляд до першої інстанції.

14 липня 2015 року Господарський суд Одеської області повторно розглянув і задовольнив позовну заяву Одеської міської ради.

Відповідно до рішення судді Галини Гуляк, було визнано недійсними окремі положення договору між міськрадою і ТОВ "Одеса аеропорт девелопмент", а також окремі пункти статуту підприємства "Міжнародний аеропорт "Одеса". Ці пункти стосувалися передачі комунальної власності як частки в статутному фонді підприємства.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus