Одеський наркокур'єр отримував "товар" поштою з Китаю

12.10.2016 11:00

Одеський наркокур'єр отримував "товар" поштою з Китаю

Співробітники відділу "К" УСБУ затримали наркокур'єра, що одержував поштою психотропні речовини з Китаю. Зловмисника "взяли" відразу після отримання 1 кілограма небезпечного психотропу "бутілон". Під час обшуку квартири затриманого також виявлено інші наркотики, раніше отримані поштою з Китаю. Зокрема - амфетамін, метамфетамін, канабіс та "курильні суміші" загальною вагою 3 кілограми 500 грамів.

Співробітники СБУ перекрили канал контрабандних поставок психотропних речовин з однієї з провінцій Китаю до Одеської області. Про це 11 жотвня Укрінформу повідомили в Одеському облуправлінні СБУ.

"Співробітники відділу "К" УСБУ затримали наркокур'єра, що одержував поштою психотропні речовини з Китаю. Зловмисника "взяли" відразу після отримання 1 кілограма небезпечного психотропу "бутілон". Під час обшуку квартири затриманого також виявлено інші наркотики, раніше отримані поштою з Китаю. Зокрема - амфетамін, метамфетамін, канабіс та "курильні суміші" загальною вагою 3 кілограми 500 грамів", - зазначив співрозмовник агентства.

Розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів) Кримінального кодексу України. Слідчі встановлюють причетність затриманого до інших поставок наркотиків та коло осіб, з якими мав контакти наркокур'єр.

Раніше в Іспанії затримали 11 українських моряків за перевезення наркотиків джихадистам.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus