Один з колишніх лідерів ОРЛО заявив, що Ципкалова вбивали люди Плотницького: "Мабуть, молотком катували"

25.10.2016 22:00

Один з колишніх лідерів ОРЛО заявив, що Ципкалова вбивали люди Плотницького: "Мабуть, молотком катували"

Колишній глава незаконного "парламенту" проросійської терористичної організації "ЛНР" Олексій Карякін, котрий вступив у відкритий конфлікт з ватажком бойовиків Ігорем Плотницьким й утік з Луганська до Росії, дав інтерв'ю, в якому розповів, як люди Плотницького вбили Геннадія Ципкалова, що обіймав в ОРЛО посаду фейкового "прем'єр-міністра".

Колишній глава незаконного "парламенту" проросійської терористичної організації "ЛНР" Олексій Карякін, котрий вступив у відкритий конфлікт з ватажком бойовиків Ігорем Плотницьким й утік з Луганська до Росії, 23 жовтня 2016 року дав інтерв'ю, в якому розповів, як люди Плотницького вбили Геннадія Ципкалова, що обіймав в ОРЛО посаду фейкового "прем'єр-міністра", а також звинуватив Плотницького та його оточення в нібито роботі на українську сторону. Про це повідомляє "Четверта влада" з посиланням на один з луганський ресурсів, що підтримує російське вторгнення, але перебуває в опозиції до Плотницького.

Зазначається, що це перше телевізійне інтерв'ю Карякіна після його зникнення з Луганська.

"У Геннадія (Ципкалова - ред.) переламано ребра, численні гематоми. Це була мученицька смерть. Його катували. Одна рука була розбита. Мабуть, молотком катували", - розповів Карякін, коментуючи інформацію про те, що Ципкалов нібито вчинив самогубство, повісившись у камері (23 вересня його "заарештували" за "державний переворот", 24-го - знайшли мертвим у камері).

Для оточення Плотницького один з колишніх лідерів "ЛНР" також не шкодував епітетів.

"Він (Плотницкий - ред.) оточив себе покидьками, які не знають, що таке честь. Тими, хто не стояв на захисті луганської землі. Хто в групі підтримки його? Генеральна прокуратура - це його кишенькові солдатики. На чолі з Зауром Рауфовичем Ісмаїловим, який відсидівся у Харкові. Його заступник, який повідомив, що Геннадій покінчив життя самогубством, боячись за своє життя - він був проти нас. Він в АТО служив... Ці люди зараз наводять лад в республіці. Ми розуміємо, який лад вони наводять. На сьогоднішній день підприємців залякано. Їх дійсно обклали даниною. Прокуратура обклала всіх даниною й варто тільки здогадуватися, куди йдуть всі гроші", - визнав Карякін.

Нагадаємо, раніше Карякін був оголошений "генпрокуратурою" "ЛНР" у "розшук" за звинуваченням в "підготовці державного перевороту".

ЗМІ пов'язують Плотницького із затриманим в Києві колишнім впливовим "регіоналом" та багаторічним головою Луганської області Олександром Єфремовим, тоді як Ципкалов і Карякін, на думку того ж оточення Плотницького та згідно з низкою інших джерел, були задіяні у схемах Владислава Суркова (ім'я при народженні - Асламбек Андарбекович Дудаєв). Саме групу Суркова в ОРЛО звинувачували у вбивстві в під'їзді власного будинку Дмитра Карагаєва, фінансового радника Плотницького.

Окрім традиційних звинувачень у зловживаннях з грошовою допомогою із Москви та контрабандою обидві групи вважають один одного "агентурою СБУ".

Довідка. Вересневий "заколот" в окупованому Луганську

21 вересня Плотницкий заявив про запобігання "чергової спроби перевороту", слідом за якою, сказав він, в Луганськ і околиці нібито "повинна була зайти українська армія".

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко тоді прокоментував, що у них "теж щось приблизне готувалося".

По Луганську тими днями прокотилася серія "арештів", не обійшлося без дивних смертей і зникнень.

19 вересня (тобто за два дні до цього) у Москві на Рубльовці було застрелено засновника проросійської сепаратистської організації "Оплот" Євгена Жиліна, організації в складі якої починав свою незаконну діяльність Захарченко. А 18 вересня стало відомо про смертельне "отруєнні грибами", що трапилося з батьками Плотницького у Воронежі.

6 серпня Плотницький пережив серйозний замах. Його особисте авто підірвали невідомі.

Водночас, на думку місцевих спостерігачів, мова йде не про політичне протистояння всередині ОРДЛО, а про економічне: про контроль над контрабандою, мародерством, торгівлі зброєю, розкрадання гумдопомоги, а також військового та цивільного бюджетів, які надходять з РФ. "Протягом усього цього часу, спостерігаючи за цим спектаклем, я не бачу професіоналізму ні в чому, ні у військовому мистецтві, ні у політичному... У них сьогодні тривають розбірки: хто більше хапнув, хто більше "поимел" в свою кишеню", - говорить відомий командир пропутінських російських "казаків" Микола Козіцін, котрий воював 2014 року на Донбасі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus