Один з лідерів президентських перегонів у Молдові знявся з виборів на користь проєвропейського кандидата

26.10.2016 20:00

Один з лідерів президентських перегонів у Молдові знявся з виборів на користь проєвропейського кандидата

Лідер правлячої в Молдові Демократичної партії, кандидат у президенти Маріан Лупу відмовився від подальшої боротьби за посаду президента на користь кандидата від проєвропейських сил. Голова Демпартії наголосив при цьому, що "для багатьох це може здатися несподіваним і шоковим, але для нас воно логічно, бо Демпартія завжди працювала і працюватиме в інтересах держави".

Лідер правлячої в Молдові Демократичної партії, кандидат у президенти Маріан Лупу відмовився від подальшої боротьби за посаду президента на користь кандидата від проєвропейських сил.

Про це у середу 26 жовтня повідомляє Укрінформ.

"Наш основний посил виборцям полягав у тому, що Республіка Молдова повинна продовжити європейський вектор розвитку. Країні потрібен проєвропейський президент, який би працював спільно з урядом і парламентом. Демократична партія проаналізувала ситуацію, що склалася в країні, в тому числі шанси кандидата від нашої партії і партії "Дія і солідарність" Майї Санду, і дійшли висновку, що вибори повинен виграти проєвропейський кандидат у президенти. Тому я вирішив відмовитися від подальшої боротьби на користь проєвропейського кандидата", - заявив Лупу.

Голова Демпартії наголосив при цьому, що "для багатьох це може здатися несподіваним і шоковим, але для нас воно логічно, бо Демпартія завжди працювала і працюватиме в інтересах держави".

Один з лідерів Демократичної партії, координатор правлячої в Молдові коаліції Влад Плахотнюк заявив, що дане рішення було ухвалене після консультацій з виборцями та європейськими партнерами.

Нагадаємо, 30 жовтня в Молдові пройдуть чергові всенародні вибори президента. Лідерами президентської гонки сьогодні є голова проросійської Партії соціалістів Ігор Додон і керівник партії "Дія і солідарність", екс-міністр освіти Майя Санду. До зняття з виборів Маріан Лупу посідав третє місце.

Якщо в першому турі не буде визначений переможець, то за два тижні в країні пройде другий тур виборів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus