Одна з найбільших опозиційних газет Угорщини заявила про припинення роботи

09.10.2016 14:00

Одна з найбільших опозиційних газет Угорщини заявила про припинення роботи

Одне з найбільших опозиційних видань Угорщини "Непсабадшаг" заявило про припинення своєї роботи з метою привернути увагу до проблеми демократії і свободи слова у 10-мільйонній країні Європейського союзу. Як повідомив головний редактор видання "Непсабадшаг", журналісти, які готували статті на 10 жовтня, проінформовані про тимчасове припинення роботи.

Одне з найбільших опозиційних видань Угорщини "Непсабадшаг" заявило про припинення своєї роботи з метою привернути увагу до проблеми демократії і свободи слова у 10-мільйонній країні Європейського союзу.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на France-Presse.

Як повідомив головний редактор видання "Непсабадшаг", журналісти, які готували статті на 10 жовтня, проінформовані про тимчасове припинення роботи.

У той же час медіагрупа Mediaworks, що базується в Австрії, у власності якої перебуває "Непсабадшаг", в заяві 8 жовтня повідомила, що припинення роботи видання - "ділове рішення", прийняте "для розробки і реалізації нової концепції".

Опозиційна в Угорщині партія соціалістів вже назвала подію "чорним днем ​​для преси" і закликала демонстрантів збиратися під стінами газети на протест.

Газета "Непсабадшаг" часто публікує критичні статті на адресу правоцентристського уряду прем'єр-міністра Віктора Орбана, якому європейські лідери також дорікають за придушення вільних ЗМІ і антимігрантську політику Будапешта.

Раніше Національна виборча комісія Угорщини визнала, що референдум щодо міграційних квот Євросоюзу на розміщення біженців не відбувся через низьку явку. Однак прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав підсумки референдуму перемогою противників розподілу квот на мігрантів між країнами ЄС.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus