"ОЕ" виступає у Краматорську. Жебрівський сподівається на "ще грандіозніший концерт" у звільненому Донецьку

05.10.2016 23:00

"ОЕ" виступає у Краматорську. Жебрівський сподівається на "ще грандіозніший концерт" у звільненому Донецьку

"Той шалений ажіотаж і неймовірна кількість людей, які за десятки, а подекуди і за сотні кілометрів приїхали сьогодні у Краматорськ, зайвий раз засвідчує, що Донеччина – це Україна, і тут живуть справжні патріоти, які люблять українську пісню", - написав голова ДонОВЦА Павло Жебрівський. Він висловив сподівання, що скоро подібний концерт вдасться провести і у звільненому Донецьку.

Сьогодні, 5 жовтня, у Краматорську з безкоштовним концертом виступає гурт "Океан Ельзи". На запрошення жителів міста музиканти грають на стадіоні "Авангард".

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський розповів, що на концерті неабиякий ажіотаж.

"Той шалений ажіотаж і неймовірна кількість людей, які за десятки, а подекуди і за сотні кілометрів приїхали сьогодні у Краматорськ, зайвий раз засвідчує, що Донеччина – це Україна, і тут живуть справжні патріоти, які люблять українську пісню", - написав Жебрівський у своєму Facebook.

Жебрівський подякував команді "ОЕ" і висловив сподівання, що скоро подібний концерт вдасться провести і у звільненому Донецьку.

"Вірю, що вже дуже скоро ми зможемо зробити ще грандіозніший концерт в очищеному від окупантів Донецьку", - додав Жебрівський.

Крім того, голова ДонОВЦА поділився світлинами з концерту, на який видно, що виступ музикантів зібрав чималу кількість патріотів.

Раніше голова Нацполіції Донецької області В’ячеслав Аброськін повідомляв, що у зв'язку з виступом гурту в підвищену готовність приведені підрозділи Нацполіції Краматорського і Слов’янського відділів.

"Збільшено кількість співробітників на блокпостах, прилеглих безпосередньо до Краматорська. Посилено патрулювання вулиць міста, збільшено кількість нарядів. Поліція готова забезпечити публічну безпеку на період виступу наших друзів – групи "Океан Ельзи", – написав Аброськін.

Додамо, що на прес-конференції перед концертом в Краматорську лідер гурту "ОЕ" Святослав Вакарчук заявив, що сумнівається, що частина українців справді хоче бачити його на посаді президента України, передає "Українська правда".

Про це він заявив коментуючи оприлюднений "Українською правдою" рейтинг, згідно з яким 5,6% українців готові голосувати за нього на президентських виборах.

"А хто вам сказав, що вони хочуть? Рейтинги – це така річ. Напишіть там будь-що і запитайте в людей. Людей же спеціально запитали – вони ж не вийшли на вулицю з цим. Один мудрий філософ сказав: не шукайте в темній кімнаті чорну кішку, особливо, коли її там нема", – сказав Вакарчук.

Нагадаємо, свій світовий тур гурт розпочав безкоштовним концертом у Маріуполі, який відбувся ввечері 17 травня у спорткомплексі "Іллічівець".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus