Офіс просування інвестицій запрацює на початку жовтня - Гройсман

28.09.2016 21:00

Офіс просування інвестицій запрацює на початку жовтня - Гройсман

Офіс просування інвестицій при Кабміні почне роботу на початку жовтня, повідомив прем`єр Володимир Гройсман під час зустрічі з міністром торгівлі США. Він нагадав, що Офіс безпосередньо як супроводжуватиме інвестиції, так і сприятиме у розв‘язанні проблем інвесторів. У цьому контексті Офіс стане провайдером реформ у сфері дерегулювання, у податковій та митній сферах.

Офіс просування інвестицій при Кабінеті міністрів почне роботу на початку жовтня, повідомив прем`єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з міністром торгівлі США Пенні Пріцкер.

"США надихнули нас на створення Офісу просування й супроводу інвестицій. Наступного тижня буде ухвалено всі необхідні рішення (щоб він почав роботу - ред.)", - сказав очільник уряду.

Він нагадав, що Офіс безпосередньо як супроводжуватиме інвестиції, так і сприятиме у розв‘язанні проблем інвесторів. У цьому контексті Офіс стане провайдером реформ у сфері дерегулювання, у податковій та митній сферах.

"Я з великим натхненням чекаю початку реформи митниці, яку ми розробили спільно з американськими колегами", - зазначив Гройсман.

Як повідомлялося, вперше Гройсман висловив ідею створення Офісу залучення, супроводу і просування інвестицій у травні цього року. Пізніше він не раз наголошував, що Офіс має стати точкою входження інвесторів в Україну, але при цьому бути додатковим інструментом до іншого інвестиційного органу - Національної інвестиційної ради, створеної за пропозицією президента України Петра Порошенка наприкінці серпня цього року.

Голова Інвестради Борис Ложкін зазначав, що Україна в разі реалізації реформ може вже в 2017 році залучити близько 3-5 млрд дол інвестицій.

За даними Державної служби статистики, обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку України (акціонерний капітал нерезидентів) на 1 липня 2016 року становив 44,791 млрд дол., що на 2,282 млрд дол., або на 5,4%, більше від показника на початок року на рівні 42,509 млрд дол.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus