Окупанти годину не впускали до Криму архієпископа Климента. Його можуть зробити "нев'їзним"

19.10.2016 18:00

Окупанти годину не впускали до Криму архієпископа Климента. Його можуть зробити "нев'їзним"

Архієпископа Сімферопольського і Кримського Української православної церкви Київського патріархату Климента російські "прикордонники" у середу, 19 жовтня 2016 року, затримали на адміністративному кордоні між Кримом і материковою Україною. "Прикордонники" забрали паспорт, не ставили жодних питань, не пояснили причини затримання", - розповідає Климент.

Архієпископа Сімферопольського і Кримського Української православної церкви Київського патріархату Климента російські "прикордонники" у середу, 19 жовтня 2016 року, затримали на адміністративному кордоні між Кримом і материковою Україною, передає "Голос Криму".

"Мене відвели вбік і без жодних пояснень... утримують на "російському кордоні", - повідомив він журналістам телефоном.

Вже за годину його без жодних пояснень відпустили.

"Прикордонники" забрали паспорт, не ставили жодних питань, не пояснили причини затримання", - розповідає Климент.

Релігійний діяч вважає подібні дії окупантів щодо нього однією з форм психологічного тиску.

"Така поведінка "прикордонників" мені нагадує ситуацію, що відбувалась навколо Джемілєва, Чубарова, Шукурджієва, адже вони свого часу мали такі ж проблеми на кордоні, а тепер вони нев'їзні на територію півострову", - зазначив владика.

Він зауважив, що таке з ним відбувається не вперше. За його словами, коли він кілька тижнів тому виїжджав з півострова до материкової частини України, то його протримали на пункті пропуску "російські прикордонники" понад годину і також без жодних пояснень щодо причини затримки.

Нагадаємо, в січні цього року у Київського патріархату російські окупанти відібрали Кафедральний собор в середмісті Сімферополя й "оштрафували" на 10 млн рублів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus