Окупанти ОРДО передали Лутковській ще 23 засуджених

19.10.2016 17:00

Окупанти ОРДО передали Лутковській ще 23 засуджених

Представники незаконних збройних формувань передали українській стороні 23 засуджених для подальшого відбування покарання на підконтрольній українському уряду території, повідомляє уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська. Пізніше прес-служба поінформувала, що передача засуджених осіб відбулася з ініціативи уповноваженого з прав людини.

Представники незаконних збройних формувань передали українській стороні 23 засуджених для подальшого відбування покарання на підконтрольній українському уряду території, повідомляє уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська.

"Чергова передача ув'язнених на підконтрольну територію відбулася успішно. 23 людини, з них одна жінка", - написала Лутковська на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу, проілюструвавши повідомлення фотографіями зустрічі засуджених, які прибули на автомобілях із маркування "ДНР".

У прес-службі омбудсмена уточнили, що процес передачі відбувався в середу вдень, українській стороні було передано осіб, які виявили бажання відбувати подальше покарання на підконтрольній українському уряду території, передає "Інтерфакс-Україна".

Пізніше прес-служба поінформувала, що передача засуджених осіб відбулася з ініціативи уповноваженого з прав людини.

"Таким чином, на сьогоднішній день завдяки уповноваженому з прав людини були переміщені 133 засуджених з непідконтрольною уряду України території", - підкреслили в прес-службі.

Так, в липні 2015 року відбулася передача перших 9 українських засуджених. Під час другої передачі 5 серпня 2015 року пощастило забрати 20 ув'язнених з Донецького слідчого ізолятора. 8 грудня Лутковська провела третю успішну операцію з передачі 20 засуджених, які відбували покарання в Єнакіївській виправній колонії №52.

5 лютого 2016 віку 18 засуджених, які перебувають в різних установах системи виконання покарань Донецької області, повернулися з непідконтрольною уряду України території на контрольовану. 20 квітня були передані ще 20 засуджених з непідконтрольної території. А 21 липня було переміщено 23 засуджених людей.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus